En iyi kreatin markası nedir?

LAYNU

Decapat
Yer
Bursa Yıldırım
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel i3-1005g1 | Samsung 4×8 GB 2666 MHz | Intel UHD Graphics | SKHynix 256GB SSD |
Meslek
Eğitim hayatı devam ediyor.
Arkadaşlar kreatin ve BCAA alacağım hangi ürünler daha mantıklı olur? Arkadaşımda Proteinocean var bayağı iyi vücut yapmış ben daha üst bir segment ve kaliteli bir şey istiyorum. Hardline'a falan baktım ancak Hardline'nın verimi anladığım kadarıyla Proteinocean'a göre daha kötü yine de sizin fikrinizi de duymak isterim. Sadece 2-3 ay yetecek şeylere ihtiyacım var.
Zararlarını yeteri kadar biliyorum çok kullanmayacağım.

Arkadaşlar kreatin ve BCAA alacağım hangi ürünler daha mantıklı olur? Arkadaşımda Proteinocean var bayağı iyi vücut yapmış ben daha üst bir segment ve kaliteli bir şey istiyorum. Hardline'a falan baktım ancak Hardline'nın verimi anladığım kadarıyla Proteinocean'a göre daha kötü yine de sizin fikrinizi de duymak isterim. Sadece 2-3 ay yetecek şeylere ihtiyacım var.
Zararlarını yeteri kadar biliyorum çok kullanmayacağım.

Üst segment bir ürün alınca Arnold olmayacaksın öyle bir fikrin olmasın öncelikle bütçeni belirtirsen daha iyi olur.

Üst segment bir ürün alınca arnold olmayacaksın öyle bir fikrin olmasın öncelikle bütçeni belirtirsen daha iyi olur.

Bütçe sadece kreatin olarak maksimum 300 Gr'dan varsayarsak 500 600 gibi bir rakam düşünüyorum.
BCAA'da uygun fiyatlı bir şey olursa güzel olur.
Arnold olma gibi bir hayalim yok ancak o göhüs kaslarını gelecekte istemezdim değil.😀

Kullanmış mıydınız?

Bütçe sadece kreatin olarak maksimum 300 Gr'dan varsayarsak 500 600 gibi bir rakam düşünüyorum.
BCAA'da uygun fiyatlı bir şey olursa güzel olur.
Arnold olma gibi bir hayalim yok ancak o göhüs kaslarını gelecekte istemezdim değil.😀

Kullanmış mıydınız?
4 kere :)

Bol su içmelisin. 4-5 litre kadar.

Geri
Yukarı