En İyi Linkin Park Şarkısı?

JohnConstantine

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Jerusalem
Son 3 yıldır ağır bir Linkin Park / Chester Bennington dinleyicisiyim, neredeyse tüm şarkılarını dinlemişimdir ve bana göre her şarkısı bir birleri ile karşılaştırılmayacak kadar mükemmel ama sadece bir tane seçme hakkım olsa en iyisi olarak gösterebileceğim şarkı;

Peki ya sizin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütün şarkıların yeri ayrı olsa da ben de oyumu Faint 'den yana kullanıyorum.

Son düzenleme:
En iyi Linkin Park şarkısı diye bir adet parçayı seçmek ziyadesi ile zor bir eylem. Ama şöyle bir tavsiye verebilirim: Hybrid Theory ve Meteora albümlerinin tamamını mutlaka dinleyin. 9000 albüm gücünde albümler bunlar. Bazı albümler vardır 2-3 hit iteler sanatçılar kalan 4-5 parça da albümü doldurmalık parçalardır. İşte Hybrid Theory ve Meteora bunların haricinde kalan albümlerdir. Linkin Park'ı tanımla deseler düşünmeden Hybrid Theory ve Meteora der geçerim.

The Numb ruhu başkadır. Açık ara en iyi parçaları bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…