En iyi Online rekabetçi FPS oyunu hangisi?

En iyi Online rekabetçi FPS oyunu hangisi?

• Counter Strike Global Offensive

Oy: 36 42,9%
  • VALORANT

Oy: 16 19,0%
  • Tom Clancy's Rainbow Six® Siege

Oy: 18 21,4%
  • Team Fortress 2

Oy: 2 2,4%
  • Paladins

Oy: 0 0,0%
  • Overwatch

• Black Squad

Oy: 0 0,0%
  • ZULA

Oy: 1 1,2%
  • Warface

• Diğer

Oy: 7 8,3%

• Oy verenlerin toplamı
    84
  • Anket kapandı .
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Rainbow Six derim halen gideri var hiç sıkmıyor beni Apex Legends'te çatışırken devamlı 3.parti sizi sıkıştırınca bir yerden sonra yeter be kardeşim deyip alt F4'ü koyuyorsun sıkıyor insanı.

CS'nin tadı ayrı. Şu harita bile çok anlamlı benim için.
images (7).jpeg

İnsanların Call of Duty'yi sadece hikaye kısmından ibaret olarak görmesini anlamıyorum.Ortada 11 senedir Call of Duty League adı altında espor turnuvaları düzenleniyor.Çok da zevkli.Bir bakın derim.

Rekabetçi FPS arayanlara ilaç gibi geleceğine eminim.

İnsanların Call of Duty'yi sadece hikaye kısmından ibaret olarak görmesini anlamıyorum.Ortada 11 senedir Call of Duty League adı altında espor turnuvaları düzenleniyor.Çok da zevkli.Bir bakın derim.

Rekabetçi FPS arayanlara ilaç gibi geleceğine eminim.
Kim sadece hikaye kısımını görüyor. Call Of Duty multiplayer için alanların sayısı hikayesi için alanların sayısından çok fazla. COD'u hikayesi için alan pek insan kalmadı. Sadece multi için her yıl 60€ basıyor adamlar oyuna.

Kim sadece hikaye kısımını görüyor. Call Of Duty multiplayer için alanların sayısı hikayesi için alanların sayısından çok fazla. COD'u hikayesi için alan pek insan kalmadı. Sadece multi için her yıl 60€ basıyor adamlar oyuna.
Hocam yılların CoD oyuncusuyum.Ağırlıklı olarak hikaye seviliyor,multisi için alan da var da geneli böyle gözlemledim.Hatta 6 saatlik oyuna o kadar verilir mi lafına sen de denk gelmişsindir.

Hocam yılların CoD oyuncusuyum.Ağırlıklı olarak hikaye seviliyor,multisi için alan da var da geneli böyle gözlemledim.
2010 yıllarda cidden hikayesi için alınıyordu. Adamlar hakkını harbiden veriyordu. Şimdi pek hikaye için alan yok. Alan multi için alıyor yanında hikayede 3-4 saat sürüyor onu da aradan çıkartırım diye alıyor.

2010 yıllarda cidden hikayesi için alınıyordu. Adamlar hakkını harbiden veriyordu. Şimdi pek hikaye için alan yok. Alan multi için alıyor yanında hikayede 3-4 saat sürüyor onu da aradan çıkartırım diye alıyor.
Neyse o ayrı konu hocam.Bence CoDu da seçeneklere ekleyin esporunu araştırıp.Bilmeyenin bilmesi gerekiyor.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı