En iyi PSP modeli hangisi?

grrpaow

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Xbox Series S
PSP alacağım. PSP GO'mu, PSP Street'mi veya PSP 2000,3000 karar veremedim. Hangisini alayım? En az brick olan hangisi?
PSP Street çok ucuz. PSP GO kolay taşınır ama analog çubuğu küçük. PSP 2000,3000 neredeyse aynı zaten.

Son düzenleyen: Moderatör:
En iyisi vita haliyle. Onun dışında 3000 serisi sonra GO ve street diye biliyorum.
Elimde satılık vita ve 3000 serisi mevcut.

Hocam vita PSP serisinden bile değil.

PSP alacağım. PSP GO'mu, PSP street'mi veya PSP 2000,3000 karar veremedim hangisini alayım. En az brick olan hangisi?
PSP street çok ucuz. PSP GO kolay taşınır ama analog çubuğu küçük. PSP 2000,3000 neredeyse aynı zaten.

2000 ve 3000 en iyileri 3000'im görüntü portu 1 tık daha iyi diye biliyorum ama 270P'de oynamak istemiyorsan kafana göre birini al gitsin. PSP street bende var, diğer modellere göre aşırı kalitesiz ve ucuz bir hissiyatı var, Wi-Fi'yı yok, bataryasını değiştirmek zor. PSP GO sadece dijital yani CD takamıyorsun ama alet zaten yıllar önce kırıldı. Bunun yanı sıra PSP GO'nun shoulder tuşları duyduğuma göre ekrana çok yakınmış ve eliniz ekrana değiyormuş(3DS'te yaşadım çok kötü cidden).kısacası alınabilecek en iyi modeller 2000 ve 3000.eğer isterseniz PS Vita alabilirsiniz bütün PSP oyunlarını oynatıyor ve donanım canavarı.

En iyisi vita haliyle. Onun dışında 3000 serisi sonra GO ve street diye biliyorum.
Elimde satılık vita ve 3000 serisi mevcut.

Bu arada konudan bağımsız olacak ama PS Vita'yı baz 3DS'le takas etmeyi düşünür müydünüz?

2000 ve 3000 en iyileri 3000'im görüntü portu 1 tık daha iyi diye biliyorum ama 270P'de oynamak istemiyorsan kafana göre birini al gitsin. PSP street bende var, diğer modellere göre aşırı kalitesiz ve ucuz bir hissiyatı var, Wi-Fi'yı yok, bataryasını değiştirmek zor. PSP GO sadece dijital yani CD takamıyorsun ama alet zaten yıllar önce kırıldı. Bunun yanı sıra PSP GO'nun shoulder tuşları duyduğuma göre ekrana çok yakınmış ve eliniz ekrana değiyormuş(3DS'te yaşadım çok kötü cidden).kısacası alınabilecek en iyi modeller 2000 ve 3000.eğer isterseniz PS Vita alabilirsiniz bütün PSP oyunlarını oynatıyor ve donanım canavarı.

Bu arada konudan bağımsız olacak ama PS Vita'yı baz 3DS'le takas etmeyi düşünür müydünüz?

Hocam PSP street düşünüyorum çünkü çok oynamayacağım canım sıkılınca oynarım yolda oynarım o yüzden street alacağım herhalde.

PSP 3000 serisinde Wi-Fi var, ben bağlanabiliyordum modemime online oyunlar oynayabiliyordum.

Ayrıca bütçen el veriyorsa PS Vita ya da 3004 almalısın.

Hocam PSP street düşünüyorum çünkü çok oynamayacağım canım sıkılınca oynarım yolda oynarım o yüzden street alacağım herhalde.
Dostum dediğim gibi estetik senin için önemli değilse al street'i geç.Ama cidden ucuz bir plastiği var, diğer modellere hasret kalırsınız.

Yani en son ne alınır en kalitelisi hangisi parası önemli değil en iyi vita streat GO 2000 3000 3004 yani saymadığım ne varsa hepsi arasında ne alınır?

Yani en iyisi PS Vita PSP GO street 2000 3000 3004 saymadıklarım enn iyisi aralarında ne acil cevap.

En iyisi 3000'dir özellikle 1000'in ekranında aşırı ghosting var.

Yani en son ne alınır en kalitelisi hangisi parası önemli değil en iyi vita streat GO 2000 3000 3004 yani saymadığım ne varsa hepsi arasında ne alınır?

Yani en iyisi PS Vita PSP GO street 2000 3000 3004 saymadıklarım enn iyisi aralarında ne acil cevap.
Saydıklarınızdan tabiki PS Vita ki PSP olarak sayılmıyor diye biliyorum.

Okuma yazman yok mu dostum? PS Vita PSP 2 sayılabilecek bir cihaz, Orijinal modellerle alakası yok.

Hortlatmayın 6 aylık konuları.

Geri
Yukarı