En iyi ses yazılımı tavsiyeleriniz

erdmoks

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5500
RTX 4060
Bazı yerlerde Dolby'yi tavsiye edenleri gördüm. Dolby'e rakip nice yazılım mevcut, bunların arasından tavsiye ettiğiniz var mı yoksa dolby en iyisi mi? Örneğin ben bi ara DTS unbound kullandım ve memnundum gayet, Dolby'deki tiz ses yoktu onda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı yerlerde Dolby'yi tavsiye edenleri gördüm. Dolby'e rakip nice yazılım mevcut, bunların arasından tavsiye ettiğiniz var mı yoksa dolby en iyisi mi? Örneğin ben bi ara DTS unbound kullandım ve memnundum gayet, Dolby'deki tiz ses yoktu onda.
Oyunlarda Dolby sesi karıştırıyor. Filmlerde sesi değişik yönlere dağıtmak surround hissiyatı için iyi bir şey iken oyunlarda tam tersine ses kasmayı, yani yönünü tespiti zorlaştırıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Razer'ın Razer Surround yazılımı satılıyordu. Zamanında deneme sürümünü kurup Hyperx Cloud 1 kulaklığımda denemiştim. Gerçekten iyiydi.
Şu anki Razer Blackshark V2 Pro kulaklığımda da Razer'ın yazılımının başarısından memnunum.

iCUE ve Dolby kullandım Corsair Void Elite RGB 7.1 kulaklığımda iCUE açık ara daha iyi Dolby de eski kulaklıklarda bayağı işe yarıyor ama iyi bir kulaklığınız varsa zaten pek etki etmez.

iCUE ve Dolby kullandım Corsair Void Elite RGB 7.1 kulaklığımda iCUE açık ara daha iyi Dolby de eski kulaklıklarda bayağı işe yarıyor ama iyi bir kulaklığınız varsa zaten pek etki etmez.
Şu an bende James donkey 711 var ancak yazılımı çalışmıyor. Ne Rampage'in ne de James Donkey'in yazılımında cihaz tespit edilemedi hatası alıyorum. O yüzden başka yazılımlara yönelmek zorunda kaldım. iCUE'yi bi ara deneyeyim teşekkürler

Sadece Corsair kar için.

Dolby kullanabilirsiniz bunun için.

Geri
Yukarı