En iyi tarayıcı hangisidir?

Garip olduğumu öğrendim hocam sağ olun. Chrome fazla ram kullanıyor. Bizzat görev yöneticisinden Edge ile karşılaştırdım. Ayrıca bence Edge Chrome'dan daha hızlı.
İroni miydi bilmiyorum ama sana garip demek istemedim, düzelttim. Asıl garip olan bizleriz...

Yıllarca Chrome kullanmış biri olarak 1 ay önce Edge kullanmaya başladım, memnunum.

En iyi tarayici sizin begenerek kullandiginiz tarayicidir bana gore. Brave hizli, guvenilir ve hafif oldugunu dusunuyorum.

Hocam eskiden GX kullanıyordum donanımım yetersiz diye. Eğer donanımınız yeterli ise kesinlikle Chrome kullanın. GX oldukça yavaş.

Dahili reklam engelleyici, hız, gizlilik ve site gezerken BAT kazandırmada Brave, akıcılık, sesli okuma, Windows ile optimize çalışmasında ve çeviride Edge, özelleştirme, gizlilik ve eklenti çeşitliliğinde Firefox, sadelik ve senkronizasyonda Chrome uzar gider bu liste bla bla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…