En İyi Ücretsiz Hosting Firması Nedir?

aliytrklkmz

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Basit denemelerim için ücretsiz bir hosting arıyorum sizce en iyi ücretsiz hosting firması hangisi? Ben şimdilik aşağıdaki firmaları buldum, sizce bunlardan en iyisi hangisi? Eğer bunlar iyi değilse siz ne önerirsiniz?

• Infinityfree
  • Byethost
  • Googiehost
  • 000Webhost

Hepsi birbirinden beter, ücretsiz hosting firmalarından hayır gelmez daha scripti kurmadan bağlantını keserler, basit denemeler yapacağını belirtmişsin bunun için en pratik olanı XAMPP kullanmaktır, projeni tamamlayınca ücretli bir hosta geçip çalıştırırsın.

Byethost'tan aldığım bir hosting 2 sene boyunca açık kalmıştı, suistimal olmadığı sürece kapatmıyorlar, sen siteyi aç 50 gün boyunca hiç uğrama ee kapatsınlar bi' zahmet zaten kullanmıyorsun, ucuz etin yahnisi böyle olur, ancak ben 2 sene boyunca kullandım şu an da muhtemelen açıktır ancak alan adımı unuttum bakamıyorum üstelik açtığım sitede nulled XenForo vardı ona rağmen kapatmadılar :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı