En iyi Windows hangisi?

Talix

Centipat
Daha fazla  
En çok hangi Windows sürümünü seviyorsunuz, neden? Ayrıca Windows 11 hakkındaki düşüncelerinizi de iletirseniz sevinirim.

Windows 11 gayet güzel tasarım, özellik v.b. ama sistem iyi ise kurun.

En iyi Windows spesifik bir neden yoksa en güncel Windows'tur. Teşekkürler.

Windows 10, Windows 11'e bakınca sanki birşeylerin eksik olduğunu hissediyorum ama ne olduğunu bilmiyorum.

Windows 7 benim için ayrıdır ama sanırım en sevdiğim Windows 10. Şu an Windows 11 kullanıyorum. Bir sıkıntı yok şu an.

Windows 11, çünkü tasarım departmanında stajyer çalıştırdıklarını düşünmediğim tek Windows dağıtımı bu. Önceki Windows'ların tasarımlarını stajyerlerin yaptığını düşünüyorum (!), o kadar kötüler.

Windows 11 gayet kullanışlı ve rahat

En çok hangi Windows sürümünü seviyorsunuz, neden? Ayrıca Windows 11 hakkındaki düşüncelerinizi de iletirseniz sevinirim.

Hiçbirini sevmiyorum ama Windows 7, diğer sürümlerden daha iyi bence.
Windows 11 iğrenç bir sürüm, deneyimlerim hiç iyi olmamıştı.

Windows 7 ve 10 favori işletim sistemim ikiside sade ve kullanışlı hala daha Windows 11 diyecek olursak ben pek ısınamadım sanki sadece bana tasarımı değiştirmişler gibi geldi başka farklılık hissettirmedi çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…