En iyi yarış oyunları incelemesi

Şimdi ilk olarak 200 ile giderken ferrari savrulmaz diyemezsin çünkü bu imkansız o zaman şu anda dünya üzerindeki en hızlı viraj dönebilen araç olan f1 arabaları 200 ile giderken öyle bir savrulur ki aklın çıkar. Ayrıca arabanın hiç savrulmaması imkansızdır çünkü sen ne yaparsan yap arabanın bir hacmi bir kütlesi vardır yani savrulmaması için arabanın hacmi ve kütlesi olmamalıdır ki bu da uzayda varolmanın altın kuralı gibi bir şey.

Merhaba,

Arkadaşlar neredeyse tüm yarış oyunlarını oynadım ve sizlere de fikirlerimi belirtmek istedim.

1. Forza Horizon 4: Açık ara farkla gelmiş geçmiş en iyi yarış oyunudur. Need for Speed serisinin ( Most Wanted ) hayranı olmama rağmen bu oyun bende bağımlılık yaptı.
  • grafik ✓✓
  • fizik ✓
  • oynanış ✓
  • özelleştirme ✓
  • harita ✓

2. The Crew 2: Fizikleri Forza'ya çok yakın kocaman haritaya sahip atmosferi güzel bir oyun. Tek sevmediğim yanı size zorla uçak kullandırmaya çalışması, oyun başlarında uçak sürmenizi istiyor ve sürmeyi öğrenene kadar oyuna başlayamıyorsunuz.

• grafik ✓
  • fizik ✓
  • oynanış ✓
  • özelleştirme ✓
  • harita ✓✓

3. Need for Speed Heat: Vereceğiniz paraya kesinlikle değmez. Oynanışı berbat, arabalar doğru dürüst gitmiyor. Grafikleri o kadar iyi değil, egzozdan sürekli ateş çıkması çok sinir bozucu.

• grafik ✖️
  • fizik ✖️
  • oynanış ✖️
  • özelleştirme ✓✓
  • harita ✓

Bunlara ek olarak Assetto Corsa var fakat klavyeden oynadığınızda berbat bir oyun, hatta piste oturması gereken yerlerde spor araçların zıplayarak gitmesi üzücü...

Grid 2019 güzel fakat yarış oyunlarında sizi sınırlayan pistler vs. fazla sıkıcı geliyor bana, ayrıca her arabayı sürmek için farklı yarışa girmeniz gerekiyor. Rally oynamak istiyorsanız onun yarışını yapmak zorundasınız...

Bunlar haricinde Project Cars var en iyi ses ve grafik bu oyuna ait fakat oynama şansım olmadı.

Fiyat ve performans anlamında The Crew 2 tercih edilebilir fakat paranız varsa ya da oyun sever çevreniz varsa ortaklaşa 10 kişilik aile hesabı yapıp Microsoft Store üzerinden uygun fiyata Forza Horizon 4 satın alabilirsiniz.

Konuyu hortlatmak istemem ama Forza Horizon 4'ü mü 5'i mi daha güzel?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı