En kaliteli lazer epilasyon önerisi

anadolugenci

Centipat
Arkadaşlar merhaba. Ben lazer epilasyona gitmeye karar verdim. Kendiniz veya çevrenizde bu işi "en iyi" şekilde yapan firmalardan haberiniz var mı?
"En iyi" firma yapsın istiyorum çünkü çevremde yapıp pişman olanlar var.
Saç, kaş, kirpik hariç tüm vücut yapılacak.
Bütçe 60.000 TL ile 70.000 TL arasında.

Öncelikle neden teknoloji forumunda epilasyon konusu açtığınızı söyleyebilir misiniz?
İkinci olarak aklınızda bir konum var mı, yoksa İstanbul veya Antalya'da olması sizin için sorun oluşturacak mı?
Üçüncü olarak yaşınız kaç ve cinsiyetiniz nedir?
Belirttiğiniz bütçeye Tayland'a veya Kore'ye gidip tatil ve epilasyon paketini alabilirsiniz. Ya rakamlardan haberiniz yok ya da paranızın hesabından.

Öncelikle neden teknoloji forumunda epilasyon konusu açtığınızı söyleyebilir misiniz?

Konu disi forumunun sanirim yüzde doksani bu tarz konularla doludur yani sikinti yok :)
Epilasyon konusuna gelince ben kendim Philips Lumea IPL 9000 serisini kullaniyorum, disarida yaptiracaginiza kendinizin yapmanizi öneririm, hem ileriye yönelik oluyor hem de paraniz cebinizde kaliyor.
Lumea serisi kökten killari yok etme konusunda cok iyi bence, yanak bölgelerimde cikan killardan, vücut killarina, koltuk alti bölgesinden tutun intim bölgelere kadar 3 ay icinde hepsini temizliyor.

Sevgiler :)

İkinci olarak aklınızda bir konum var mı, yoksa İstanbul veya Antalya'da olması sizin için sorun oluşturacak mı?
Belirttiğiniz bütçeye Tayland'a veya Kore'ye gidip tatil ve epilasyon paketini alabilirsiniz. Ya rakamlardan haberiniz yok ya da paranızın hesabından.

Yurt dışına giderim sorun yok.
Yaş 18 erkeğim.
Fiyatı en iyisini istediğim için abarttım yoksa 20.000 TL civarı olduğunu biliyorum.
Konuyu sadece buraya açmadım 10-15 yere daha konu açtım.
Konu disi forumunun sanirim yüzde doksani bu tarz konularla doludur yani sikinti yok :)
Epilasyon konusuna gelince ben kendim Philips Lumea IPL 9000 serisini kullanıyorum, disarida yaptiracaginiza kendinizin yapmanizi öneririm, hem ileriye yönelik oluyor hem de paraniz cebinizde kalıyor.
Lumea serisi kökten killari yok etme konusunda cok iyi bence, yanak bölgelerimde cikan killardan, vücut killarina, koltuk alti bölgesinden tutun intim bölgelere kadar 3 ay icinde hepsini temizliyor.

Sevgiler :)

Her bölgeye yapılabiliyor mu?
Bahsettiğin cihaz 5000 TL civarı. Bu kadar az fiyata ömrümün sonuna kadar kılsız kalabilir miyim?
Eğer kendin yapmak bu kadar kolaysa niye herkes epilasyona gidiyor?
Erkek adamın lazerle işi olmaz yeğen. (!)
Eşcinselim.
Ekran Görüntüsü (23).png

Son düzenleme:
Her bölgeye yapılabiliyor mu?
Bahsettiğin cihaz 5000 TL civarı. Bu kadar az fiyata ömrümün sonuna kadar kılsız kalabilir miyim?
Eğer kendin yapmak bu kadar kolaysa niye herkes epilasyona gidiyor?

Evet intim dahil her bölgeye yapılabiliyor. Diğerlerinin neden epilasyona gittiğini bilmiyorum, sanırım paraları çok :)

İzmir'de bu konuda çok iyi hizmet evren Yives Clinic var. Buz lazer gibi hizmetleri de var ve çok talep görüyor. Eğer o bölgede olup araştıranlar varsa kesinlikle öneririm. Siteleride www.yivesclinic.com

Konu sahibi arkadaş acaba nasıl çözüm buldu bilmiyorum ancak bu konuda başkalarının da yardıma ihtiyacı olur diye paylaşmak istedim :D

Geri
Yukarı