En sevdiğiniz 3 güreşçi ve 1 takım?

Cytex99

Hectopat
Yer
Londra, İngiltere
Daha fazla  
Evet arkadaşlar biliyorum artık güreş modası geçti ama yine de size sormak istiyorum. Eminim bir çoğunuz amerikan güreşi (WWE, WCW, TNA vb.) izlemiştir. Peki sizin en sevdiğiniz 3 güreşçi ve 1 takım neydi? Ayrıca en sevdiğiniz takımın özelliği neydi onu da yazabilirsiniz.

Benim sıralamam:
-Jeff Hardy
-Sting
-John Cena (2004'teki halini seviyorum ama, şimdi çok overrated olmuş)

Takım olarak:
-NWO: New World Order
Bu grubun özelliği ne? : NWO zaten spor tarihinin en iyi takımlarından birisiydi. WWE'nin ratingleri çok yüksekken 1996'da açılan bu grup sayesinde WCW'un ünü daha da arttı ve WWE'nin ratinglerini aşmayı becerdi. WCW'da 40 üyesi vardı. Attitude Era sayesinde WCW'nun ratingleri çok düştü ve WWE satın aldı. Bu olaydan sonra NWO, WWE'ye 3 kişi ile katıldı: Kevin Nash, Scott Hall ve Hulk Hogan. 2002'de grup dağıldı. Bugün de bir çok güreş hayranı bu gruba hayran.

Ayrıca Kevin Nash 2011'de RAW'a NWO giriş müziği ile girerek NWO'yu bir kez daha anmıştır.

Bakalım siz neler söyleyeceksiniz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı