En Sevdiğiniz 3 Oyun Ne?

Half-Life
Half-Life 2
Crysis

GTA V
The Long Dark
ETS2
Bonus olarak da Farming Simulator 22 veya CS:GO diyebilirim.

Contra'nın yeri ayrı ya. Bende Mighty Final Fight oynuyordum ataride çok eğleniyordum. Belki biliyorsunuzdur.
Hiç oynamamışım bu oyunu Güzel oyuna benziyor. Benim Atari'de favoriler şunlardı:
  • Bomberman
  • Alaaddin (Tam oyun adını hatırlamıyorum)
  • Tank 1990

Hiç oynamamışım bu oyunu Güzel oyuna benziyor. Benim Atari'de favoriler şunlardı:
  • Bomberman
  • Alaaddin (Tam oyun adını hatırlamıyorum)
  • Tank 1990
Alaaddin'in o zamanlara göre grafikleri çok iyiydi. Bomberman ve Tank 1990 yanında bir arkadaşın varsa çok eğlenceli oluyordu.

Dark Souls 3
The Witcher 3: Wild Hunt
Bloodborne

Alaaddin'in o zamanlara göre grafikleri çok iyiydi. Bomberman ve Tank 1990 yanında bir arkadaşın varsa çok eğlenceli oluyordu.
Aynen Alaaddin grafikleri çok iyiydi. Tank 1990 kuzenle başından kalkmıyorduk. Kendi haritamızı da tasarlayabiliyorduk oyunda. Harita yapıp oynardık sürekli.

Son düzenleyen: Moderatör: 2 dakika önce

Sosyalde moderatör dikta anlayışa karşı müdahale bulunmaya kişisel keyfi raporlamaya karşı mücadele yapmaya çalıştım. Sonuç belli. Keyfi ceza verilse bile moderatörler daima hakkı zihniyeti yüzüne sana susmak kalıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…