En sevdiğiniz 5 oyun

• Witcher 3, kamera açıları, karakterleri, hikayesi, hikaye akışı, grafikleri, yan görevlerin kalitesi.
  • Far Cry 3, çeşitli şekillerle adam öldürme, tarlayı yaktığımız görevde çalan müzik, hikayesi, kötü karakteri.
  • Dying Light, eğlenceli combat sistemi ile zombi kesme, parkur yapma, grafikleri.
  • Valorant, şahsi fikrim CS:GO'dan daha iyi olması, bana göre hoş grafikleri ve silahları.

1-)Doki Doki(Oyunlarda aşırı grafik ve gerçekçilik takıntım vardır. Ama bu oyun bir sol tık oyunu olmasına rağmen birinci sırada. )
2-)BioShock İnfinite(nasıl bir zihniyet bu senaryoyu yazdı bilmiyorum)
3-)Witcher 3(le le ley demem yeterli)
4-)Death Stranding(Senin ben Hideo Kojima. Nasıl bir kafa ile yazdın bu senaryoyu)
5-)The Last of Us
Bu sıra muhtemelen 10 Aralık ta bir güncelleme geçirecek elbette. Aynı zamanda duruma göre bu listedeki yerler yer değiştiriyor.

1- Most Wanted 2005. İkinci oynadığım oyun ve o sürüş hissini o zamana göre anlatamam.
2- GTA: San Andreas. Söylememe gerek var mı, eski zamanlar için inanılmaz bir özgürlük öyle bir grafikte ve güzel hikayede birleşmesine nasıl kötü diyebilirim?
3- Ori and the Blind Forest: Hikayesi, grafikleri, bölümler ve oynanış güzeldi. Unutulmaz bir deneyimdi, bence Will of the Wisps'ten daha iyidir.
4- Hades: 32 TL(indirimde) için aşırı iyi deneyimdi. Çok çeşitli oynanışa ev sahipliği yapıyordu ve hikayesi çok güzeldi. Ayrıca oyun özgür bir oyundu, şekillendirebiliyordun.
5- Cuphead: Tatilde dertsiz kafama dert açtım ve günah kazandım. Grafikleri ve oynanışı bunun da çok zevkliydi ama çok da yaratıcıydı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…