En ucuz GTA 5 nereden alınır?

Steam hesabına kod olarak ucuza alabilirsin Steam ve Epic Games dışında başka sitelere güvenme bence.
Steam ve Epic derken başkalarının hesabını istemiyor anlamında. Kod istiyor.

Oyun siteleri belli bir indirim ile key atıyor. Bakabilirsin. Güvenilir.

Hatırlar mısınız eskiden Epic Games herkese özel GTA 5 vermişti bedava 1 gün alabilenlere bende de var şu an bitirdim tavsiye bir yerden sonra sıkıyor.

Hatırlar mısınız eskiden Epic Games herkese özel GTA 5 vermişti bedava 1 gün alabilenlere bende de var şu an bitirdim tavsiye bir yerden sonra sıkıyor
selam knk bana hesabını verebilir misn ben de o zamanlar bilgisayarım kötüydü alamadım bu arada ben depremzedeyim konteynar da kalıyorum çok sıkılıyorum yardımcı olursan sevinirm

selam knk bana hesabını verebilir misn ben de o zamanlar bilgisayarım kötüydü alamadım bu arada ben depremzedeyim konteynar da kalıyorum çok sıkılıyorum yardımcı olursan sevinirim

Selam kanka bana hesabını verebilir misn ben de o zamanlar bilgisayarım kötüydü alamadım bu arada ben depremzedeyim konteynar da kalıyorum çok sıkılıyorum yardımcı olursan sevinirm.

Kanka geçmiş olsun ama ana hesabım vermek isterdim çok üzgünüm sen canını sıkma geçecek bu felaket.

Yeni konular

Geri
Yukarı