En ucuz GTA 5 nereden alınır?

Blecade

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim. Ankara' da yaşıyorum ve GTA 5 almayı düşünüyorum. Fakat internetten almayacağım. Steamdan almayı düşünüyordum fakat ona AKK yetmez. :uyku: D&R, Teknosa gibi yerlerden alacağım ve mağazaya gidip kendim alacağım. En ucuz nerden alabilirim?

@er36po ağabey yaklaşık 5GB indiriyor, en az. Fikrine katılıyorum fiber yoksa ve hızında düşükse birkaç gün sadece oyunun inmesi için beklemek gerekiyor, hem de hiçbir şey yapmadan :tırnak:

Oyuna güncelleştirmeler geldiği için illaki oyunu kurduğunda güncellemeyi İnternet'ten yükleme isteyecek :D
65GB yüklemek istemiyorum diyorum 5 GB'lik güncelleme var diyorsun. :vıy: Anlamadım vallahi. 5GB yüklerim sorun olmaz.
@er36po ağabey yaklaşık 5GB indiriyor, en az. Fikrine katılıyorum fiber yoksa ve hızında düşükse birkaç gün sadece oyunun inmesi için beklemek gerekiyor, hem de hiçbir şey yapmadan :tırnak:
Aynen. Zaten 8 Mbit internetim var 50 GB AKK var. Oyunu indirene kadar kaç ay geçer.

@Emir Erenoğlu, bu güncelleme 1-2 GB'ı geçer mi ki?
60 GB'ı fiber olmamış indirmek tam anlamıyla eziyet.
Bide bana sor. 40GB lik Batman Arkham Knight'ı indirmeye çalışıyorum. Oyun 1 haftadır inmiyor. Sanırım AKK' yi aştım ondan yavaşladı :(. GTA 5' i düşünemiyorum bile.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı