En ucuz VP nereden alınır?

Machaezt

Centipat
Daha fazla  
2X 11250 VP alacağım. En ucuz nereden bulabilirim bu VP'leri? "Bu oyuna para yatırılmaz" diyenler mesaj atmazsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
2X 11250 VP alacağım. En ucuz nereden bulabilirim bu VP'leri? "bu oyuna para yatırılmaz" diyenler mesaj atmazsa sevinirim.

R10 adlı forumda normalden çok daha uygun fiyata satıyorlar fakat burada söylemek doğru olurmu/ban sebebi mi bilmiyorum.

İtempazar benim de kullandığım güvenli bir sitedir

En ucuzu İtemsatış ama bakiye yükleme olaylarıyla artıyor diye biliyorum onun dışında Klasgame öneririm.

Teşekkürler güzel önerileriniz için, klasgameden alacağım. İyi sosyaller.

2X 11250 VP alacağım. En ucuz nereden bulabilirim bu VP'leri? "Bu oyuna para yatırılmaz" diyenler mesaj atmazsa sevinirim.
Vatangame'den alıyorum, diğer yerlerden daha ucuz.

Bütün alışverişlerimi bu zamana kadar buradan yaptım, zaten öneri gelmezse tekrar buradan yapacaktım. 50-100 TL daha ucuz bir site var mı onu merak ediyorum. 50 TL para değil fakat işe yarayabilir.
Hocam bir site vardı o da 3-5 TL oynuyordu. 50-100 TL indirim koyacak site olduğunu düşünmüyorum. Alış fiyatlarını bilmiyorum fakat zararına satış olur gibime geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…