En Ucuza Battlefield 4 Permium Edition

PC için mi yoksa konsol için mi? Ayrıca kutulu bile alsanız yine en az 30 GB indirme yapacaksanız DLC ler ile beraber.

Atakan dün akşam 109.45TL ye d&r de vardı gece 2 gibi baktım 2:30 da sayfayı yeniledin ve oyun satılmıştı şu an stoklarında yok.Bende sonuncuyu alan adamın peşindeyim :D

Atakan dün akşam 109.45TL ye d&r de vardı gece 2 gibi baktım 2:30 da sayfayı yeniledim ve oyunun satılmış olduğunu gördüm şu an stoklarında yok.Bende sonuncuyu alan adamın peşindeyim :D

PC için mi yoksa konsol için mi? Ayrıca kutulu bile alsanız yine en az 30 GB indirme yapacaksanız DLC ler ile beraber.
Yok bf4 ün kendisini indirmene gerek yok ben dvd kullanarak yükledim ama 5gb lık update var onun haricinde bendede premium olmadığı için dlclerin kaç gb tuttuğunu bilmiyorum

NOT: Dvdler çalışmayabilir bunun içinde dvd nin içindeki origini yükle bende işe yaramıştı .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı