En ucuza Xbox Series S nereden alınır?

DimensionX

Decapat
Başlıkta da belirttiğim gibi .Series S almak istiyorum ancak Türkiye'de aşırı pahalı en ucuz Amazon Polonya da varda buraya geliyor mu onu bilmiyorum.

Başlıkta da belirttiğim gibi. Series S almak istiyorum ancak Türkiye'de aşırı pahalı en ucuz Amazon Polonya da varda buraya geliyor mu onu bilmiyorum.

Xbox Series S : Amazon.nl: Games aslında almanyadada gayet ucuz kuzenım PS5 almıstı ve 1 haftada elıne gectı.

Daha fazla gümrük vergisi gelir karlı çıkayım derken zarara girersiniz.

Daha fazla gümrük vergisi gelir karlı çıkayım derken zarara girersiniz.

O zaman daha yenı cıkmıstı PS5 ve dolar 8.5 cıvarıydı 400 dolar falandı sanırsam vergıler dahıl 5500 lıraya aldı.

Ee daha 14 yaşındayım LGS'den iyi puan aldığım için babam 3000 liralık bir şey alabilrisin dedi o yüzden yani Ukrayna'ya gidemem.
Xbox Series S : Amazon.nl: Games aslında almanyadada gayet ucuz kuzenım PS5 almıstı ve 1 haftada elıne gectı.
Hocam konumu nasıl belirticez amazon de jp ve usa da direk deliver to turkey yazarken bunlarda yazmıyor
Ve sadece Hollanda ve Belçika'ya yolluyor bu.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…