En utanç verici anınız

Şimdi ben 16 yaşındayım 2 ay önce işe başladım 1 ay önce 21 yaşında bir abi tuvalete girdi çıktığında b*k kokuyordu ve tuvaletin kenarına sıçramıştı.

Anaokulu mudur kreş midir nedir gittiğim ilk hafta. Okulda tuvaletin yerini bilmiyorum. Büyük, küçük ne varssa tutuyorum. Ama okulda 1 defa kıyafet değiştiriyorduk. İşin tuhafı 4-5 kişi küçücük yerde üstünü değiştiriyor orada. Neyse, konu dağılmasın. Orada kıyafetimi değiştirdim ama giydiğim pantolon çok dar. Ama nasıl çiş gelmişse artık değiştirir değiştirmez şarrr diye bir ses geldi @BadGamer tarafından. Ve o kıyafetimizi değiştirdiğimiz yerde ben dahil 6 çocuk var. Ama öyle biri işiyorum ki gören de Niagara Şelalesi kabine geldi sanar. Orada da 6 kişiyiz. Diğer çocuklar işediğimi anlamıyordu ve işin tuhafı "su düşüyor! su düşüyor!" diye tepki veriyordu. Sonra da ben yere düşen çişi çorabımla temizlemeye çalışıyordum. Öğretmen midir bakıcı mıdır her ne ise, öfleyip pöflemişti ama onun dışında kimse bir şey anlamamıştı.

Aralarında en çok güldüğüm şey bu oldu iyi ki daha kötüsünü yapmamış.

Sabah sıraya dizilmiştik. Bizim sınıf geçiyordu millet sırayı kaynatıyordu bende onlara bakıyorduk bir baktım dedim ha... Bir bakmışım kadın hocaya arkadan güm diye carpmisim sıkıntı şu ki o hoca dersimize giriyordu.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…