En uygun internet hangisi?

@erengore Comnet'ci gelmiş...
Al oku bakalım saygısızlık mi ne müşteri velinimet ve haklıdır.

@persiaking bölgenizde Türk Telekom ile sorun yaşamıyor iseniz NetSpeed içinde sorun olmaz.

Comnet'ci ne demek? Üslubunuza dikkat edin. Kimsenin adamı değiliz. Kendinize gelin.

Ben hizmetlerinden memnun olduğumu dile getirdim. Zaten yukarıda ben de böyle bir olay olduğunu söyledim. Yukarıda görebilirsin. Şu günlerde bu tarz olaylar olmuyor diyorum. Telegram gruplarına geliyor aboneliği kesilenler. Ancak şu an gelen giden yok uzun süredir.
Şu günlerde bu İSS'nin ping değerlerini beğenmiyorlar. Bence GibirNet'e geçin. Comnet kullanıyorum ama bence şu an kullanılacak ise Gibirnet mantıklı olan.
Burada da Gibir tercih etmeyi önermişim. Gitmiş Comnet'ci diyor bir de.

Ben ilk defa apartta oturuyorum türktelekom falan kullanan var mı bilmiyorum bana öğrenci işi uygun internet lazım.

@persiaking ben vdsl kullanıyorum modemi kendim aldım fiber de modem veriliyor kampanya detayında modem kirası alınır demiyor ise alınmaz.

Netspeed 100mbps 89 TL. Taahhüt yok ben bırakmak istesem modemi gelip ücretsiz alıyorlar mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…