En yakın arkadaşla görüşmemek

La Edri Mahlass

Femtopat
Daha fazla  
Lise 2'ye geçeceğim bu sene. Malum liseye geçince herkes kendine bir ortam oluşturuyor. Biz de 7-8 erkek akranlarımızca imrenilen popüler kişilerden oluşan bir ortam oluşturduk ama ben grubun zayıf halkasıyım. Ben aramadıkça ne bir yere çağıran var ne de hal hatır soran... En yakın dediğim arkadaşımda okulda benimle takılmaktan bıkmış olacak ki artık umurunda bile değilim. Çok delikanlı, yaman bir insandır aslında. Ortam onu öyle büyükemiş ki tanıyamıyorum artık. Canıma tak etti 1-2 aydır. Nasıl bir tavır koysam bilemedim küs değiliz o beni unuttu sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lise 2'ye geçeceğim bu sene. Malum liseye geçince herkes kendine bir ortam oluşturuyor. Biz de 7-8 erkek akranlarımızca imrenilen popüler kişilerden oluşan bir ortam oluşturduk ama ben grubun zayıf halkasıyım. Ben aramadıkça ne bir yere çağıran var ne de hal hatır soran... En yakın dediğim arkadaşımda okulda benimle takılmaktan bıkmış olacak ki artık umurunda bile değilim. Çok delikanlı, yaman bir insandır aslında. Ortam onu öyle büyükemiş ki tanıyamıyorum artık. Canıma tak etti 1-2 aydır. Nasıl bir tavır koysam bilemedim küs değiliz o beni unuttu sadece.
İstenmeyen yerde durmayın 2 tane arkadaşım var kockoca 1700 kişilik okulda 2 tane ama 2'si içinde büyük fedakârlıklar yaparım az ama öz dostunuz olsun 11de karma oluyor zaten yeni kişilerde edinirsiniz.

Merhaba aynı sorunu bu yıl bende yaşadım ama bu dert edilecek bir şey değil kendinizi yalnızlığa alıştırın illaki bir arkadaş bulursun. En yakın arkadaşımın doğum gününü ilk kutlayan kişiyim ama bugün doğum günümdü hiç yazmadı bile. Kafaya takmayın su yönünü illaki bulur.

Bahsettiğin senelerden beri yalnız takılıyorum. Olmadı değil aslında arkadaş. Fakat kime bahsettiğiniz kadar "yakın" desem hepsinin de pisliğini temizledim. Yaşın verdiği tecrübeye dayanarak, kimseyle "yakın" olmayın. Arkadaş olun fakat özelinizi falan anlatmayın.

1 tane dostum var 10 senedir beraberiz. Onun yanında tabii ki de okulda takıldıklarım ondan fazla zaman geçirdiklerim oldu ama hiç birbirimize ayrı düştüğümüz konu ve birbirimizi üzdüğümüz olmadı. Demem o ki 1 tane arkadaş seçin. Konuya gelecek olursak siz de o arkadaşı unutun. O olmasa başkası var. Başkası yoksa hareketlerinle kendini merak ettirip yeni kişilerle tanışabilirsin.

Geri
Yukarı