En zeki insan nasıl öldü?

Dünyanın en zeki insanı olduğunuza göre bunu anlamamış olmalıydınız diye düşünüyorum.
Ben onu anladım, ama bizim insanımızın en ufak bir şeyde bile laf sokma çabasını üsteleme çabasını anlamıyorum ve hiç bir zaman anlamayacağım.

Ben onu anladım ama bizim insanımızın en ufak bir şeyde bile laf sokma çabasını üsteleme çabasını anlamıyorum ve hiçbir zaman anlamayacağım.

Ben de bizim insanımızın en ufak şeyde bile kendini övmesini veya ironi yapma çabasını anlayamıyorum ve hiçbir zaman anlayamayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bizim insanımızın en ufak şeyde bile kendini övmesini veya ironi yapma çabasını anlayamıyorum ve hiçbir zaman anlayamayacağım.
Ya allah aşkına şuarada bir iki dakika eğlenelim dedim. Ya ne boş yaptın be!

Hangi derecelendirmeyi? Anlayamadım. Eğer arkadaşa neden en zeki insan dediğimi merak ediyorsanız buyurun:

Çok yanlış anladınız dünyanın en zeki insanı unvanını nereden aldı ne şekilde aldı anlamında sordum neye göre neticelendirildi o attığın arkadaşla yaptığınız muhabbetten ayrı bir soruydu.
Dünyanın bilinen en zeki insanı Einstein değil, William James Sidis'tir.

IQ testleri ile. Einstein'ın IQ'su 160 iken, William James Sidis'in IQ'su 250 ile 300 arasındaydı. William iyi bir matematikçiydi aynı zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…