Ender 3V2 Bl touch ayarlama yapmıyor

Küçük kobra

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Istanbul
Merhaba arkadaşlar. Ender 3 V2 cihazıma bl touch taktım yazılım olarak marlin 1.3.5.b kullanıyorum. Makinemda her şey düzgün Z ofseti düzgün bir şekilde ayarlıyorum hatta yatak bile düz, baskı test baskısı alırken sağ ön köşe hiçbir zaman olmuyor birazcık altta kalıyor sanırım ama test esnasında makinenın onu görüp yüksekliği ona göre ayarlaması lazım ama yapmıyor uzun süredir uğraşıyorum ama çözemedim yardımcı olur musunuz?

Bende CR-Touch var, 3 firmware, Octoprint denemediğim şey kalmadı. Yatak ve Z ofseti tutturamadım, Manuel Z offsett ayarı yapıyorum, manual bed levelling ayarlıyorum, Firmware yükledim 70 noktadan CR Touch Auto bed level yapıyorum, yapmadığım kalmadı. Bir çözüm bulursan bana da haber ver.

Bende CR-Touch var, 3 firmware, Octoprint denemediğim şey kalmadı. Yatak ve Z ofseti tutturamadım, Manuel Z offsett ayarı yapıyorum, manual bed levelling ayarlıyorum, Firmware yükledim 70 noktadan CR Touch Auto bed level yapıyorum, yapmadığım kalmadı. Bir çözüm bulursan bana da haber ver.
Sanırım aldığım bl touch dandik birşeydi bende senin dediğin yolları denedim ama faydasız.
Bl touchı çıkarıp attım sert yaylardan aldım eviyelemeyi kendim yapıyorum kafam rahat bence sende bl ti çıkart.

Yeni konular

Geri
Yukarı