Endgame Gear XM1 vs Razer DeathAdder V2

AnanasAb

Picopat
Daha fazla  
Bu iki mouse arasında çok kaldım, ikisi de çok önerildi. Hangisini almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Önemli olan eline oturup oturmadığı. Simetrik istiyorsan Endgame, sağ el için ergonomik istiyorsan DeathAdder V2 öneririm.

Bu iki mouse arasında çok kaldım, ikisi de çok önerildi. Hangisini almalıyım?

Elinin eni ve boyu kaç cm ayrıca fareyi nasıl tutuyorsun fingertip, claw, palm belirtirsen ona göre öneride bulunabiliriz.

Relaxed Claw/Palm

Son düzenleme:
Biri ergo diğeri simetrik mouse. Kablo, sensör, mouse ayakları ve ağırlık olarak üst seviye model ikisi de. XM1 benim tutuş şeklime daha uygun mesela ama ergo mouse tercih ediyorsan Deathadder daha iyi olur tabiki. Bir de fiyat farkı var bu mouselar arasında bildiğim kadarıyla neredeyse iki katına yakın fiyatlara çıkabiliyor XM1. Bence değmez o kadar farka tutuş şekli önemli değilse.

Senin Tutuşun nedir ?
Benimki Relaxed Claw hangisini önerirsin ?

Razer deatheder V2 mi daha iyi yoksa endgame XM1r mı? palm grip tutuyorum genellikle mouse u

Senin Tutuşun nedir?
Benimki Relaxed Claw hangisini önerirsin?

Ben de uzun yıllardır DeathAdder kullanıyorum 2013, essential, Chroma ve şu an V2 ve XM1 arasında kaldım aldıysan eğer hangi fareyi aldın düşüncelerin neler paylaşırsan sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…