Endgame geear XM1 donuyor

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
İlk zamanlar çok iyiydi herhangi bir problemim yoktu ama son 1 aydır farem donmaya başladı sanki kablosunu çıkartıp çıkartıp takıyormuşum gibi bir gidiyor bir geliyor ama USB giriş çıkış bildirimi gelmiyor. Kendi Discord sunucusuna yazdım ama herhangi bir çözüme ulaşamadım. Kabloyu santim santim kontrol ettim herhangi bir problem yok, yardım edin kafayı yemek üzereyim.

Sorunun mouseta olup olmadigini anlamak icin baska bilgisayarda deneyebilirsin xm1'i. Yada kendi bilgisayarinda baska mouse deneyebilirsin sorun bilgisayardami diye kesin anlamak icin.

Sorunun mouseta olup olmadigini anlamak icin baska bilgisayarda deneyebilirsin xm1'i. Yada kendi bilgisayarinda baska mouse deneyebilirsin sorun bilgisayardami diye kesin anlamak icin.
Farenizde problem olmayıp ekranınızda veya bilgisayarınızda problem olmasını düşündünüz mü?
Eski faremi denedim herhangi bir problem yaşamadım, tahminimce yazılımsal bir problem.

Hayır, garantiye gönderdiğimde herhangi bir problem yok denilip geri gönderildi. Bende yeni bir mouse almaya karar verip tercihimi Logitech G PRO üzerinde kullandım, ve memnunum.
Bende ki sorun biraz garip, 2-3 saatte bir başlıyor sorun mouse'u takıp çıkartana kadar geçmiyor. Bende tamamen gitmiyor 1 saniye geliyor 1 saniye gidiyor bunu sürekli tekrar ediyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı