Enerji verecek ne tüketilir?

alperkeles1

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Normalde haftada 3 gün idman yapıyorum (futbol) bacaklarımı normalden daha yorgun hissediyorum yarın maçtan 3 4saat önce rutin kahvaltımı yapacağım ama ekstra bir enerji verecek bir şeyler de hazırlamak istiyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Kardeşim, ben de futbolcuyum bu konuda biraz bilgi sahibiyim. Futbolcu olmak istiyorsan sık antrenman yapmalısın. Yani haftada 3 gün ideal ama 6 gün yap kendini çok yormadan yap yoksa dediğin gibi bacak ağrısı oluyor ve bu maçta rahatsız ediyor. Enerji veren yemek konusundada maça çıkacaksan mideni doldurma ben maçlara giderken 3 saat önceden 2 haşlanmış yumurta biraz peynir yanında kahvaltılık içecekler bol bol su ve soyunma odasından çıkarken 1 tane muz yiyorum. Bu arada u kaç oynuyorsunuz? Birkaç tavsiye daha vereyim. Biz de o yollardan geçtik, selametle.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim, ben de futbolcuyum bu konuda biraz bilgi sahibiyim. Futbolcu olmak istiyorsan sık antrenman yapmalısın. Yani haftada 3 gün ideal ama 6 gün yap kendini çok yormadan yap yoksa dediğin gibi bacak ağrısı oluyor ve bu maçta rahatsız ediyor. Enerji veren yemek konusundada maça çıkacaksan mideni doldurma ben maçlara giderken 3 saat önceden 2 haşlanmış yumurta biraz peynir yanında kahvaltılık içecekler bol bol su ve soyunma odasından çıkarken 1 tane muz yiyorum. Bu arada u kaç oynuyorsunuz? Birkaç tavsiye daha vereyim. Biz de o yollardan geçtik, selametle.

A takım hocam ya 1.amatör yaş 20.

Powerlifting ile uğraşanlar genelde yarışmalardan önce Haribo tarzı şeyler tüketirler. Çabuk sındırılıp enerji versin diye. Siz de deneyebilirsiniz isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı