Enpara.com'un Olayı Nedir?

N.K.O.W

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba, bu Enpara.com iyi bir şey gibi gözüküyor fakat aklıma bazı sorular takıldı. Bu site PayPal gibi mi işliyor? Bir de kayıt olduktan sonra kart onayına gerek var mı?

Enpara.com Encard kullanır, şubesi yoktur. Finansbank çatısı altında çalışmalarını sürdürür ancak Finansbank şubelerinden bu kartla ilgili hizmet alamazsınız. Sadece Finansbank atmlerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tüm bankacılık işlemleri ücretsizdir. Genel olarak internet alışverişi üzerine tasarlanmış bir banka hizmetidir. Arayüzü çok kullanışlıdır ve müşteri hizmetleri mükemmeldir. Açıkçası ben bugüne kadar bu kadar güzel hizmet veren müşteri hizmetleri görmedim. Bugüne kadar çok rahat 30 kere müşteri hizmetleriyle işlem yapmışımdır, bir kere olsun iyi niyetli ve pozitif konuşmayan bir operatör görmedim. Direkt sorunlarınızı çözmek üzerine yoğunlaşıyorlar. En güzeli de sizi rahatsız etmiyorlar, sürekli sms ve e-mail göndererek kampaya bildirimleri yapmıyorlar.

Bu kartı Finansbank şubelerinden alamaz mıyız?

En güzeli işleyişi anlatayım, diğer arkadaşlar da faydalansın.

Enpara.com'dan kart için başvuru yapıyorsunuz. Daha sonra sizi arayıp hangi gün, hangi saatte ve nerde geleceklerini kararlaştırıyorlar. İsterseniz evinizde, isterseniz işyerinizde, isterseniz bir kafede. Hangi adresi verirseniz oraya gelirler. Ev olmaz diyorsanız gidip bir çay bahçesine de oturabilirsiniz. Gelen arkadaş size gerekli soruları soruyor, elindeki tabletle verileri giriyor, kimliğinizin önlü arkalı fotoğrafını çekiyor, size gerekli imzaları attırıyor. Ardından size genişçe bir paket veriyor, paketin içinde Encard, birkaç broşür, çok güzel bir kalem ve not defteri bulunuyor. Enpara.com'a giriş yaparak şifrenizi belirliyorsunuz ve kullanmaya başlıyorsunuz.

Bu bir kredi kartı değildir arkadaşlar. Banka kartıdır. İçine para koymadan, yüklemeden alışveriş yapamazsınız. Bu yüzden çekinmenize gerek yok.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı