Epic Games Açılmıyor

ztKK99

Hectopat
Makaleler
2
2 gün önce masaüstüm bozuldu (Kullanıcı bozuldu) ve Epic Games düzgün çalışmamaya başladı (Epic Games'i Rocket League için kullanıyordum, Rocket League'e girdiğimde çok oyunculu oynayamadım.).

Ben de bilgisayara format attım şimdi de uygulama bazen açılıyor bazen açılmıyor, açılınca da güncelleme yüklemiyor.

Denediğim yöntemler:
  • Silip tekrar kurmak (Yaramadı).
  • Denetim Masası'ndan onarmak (Yaramadı).
  • Modemi resetlemek (Yaramadı ama bunu yapınca şöyle bir fark oldu: Yüklemeye başladı, 3 Megabayt ile başlayıp 0'a doğru düştü, sonra da devam etmedi)
  • Başka bir diske kurmak (C:'ye kuruyordum, D:'ye kurdum yine Yaramadı.)

1628334348522.png

Güvenli internet açık mı? Farklı bir DNS veya VPN ile deneyebilirsiniz.

Hata derken? Anlamadım sizi.
Anlaşılmayacak bir durum yok hocam. Raporda bu hatanın resmini atar mısınız? Nereden anladınız o dosyanın hatalı ve silinmesi gerektiğini?

Hocam şu an telefondan yazıyorum. Bilgisayardan gönderebilirim.
Zaten mesajı da telefondan yazmızşınız. Bilip bilmeden yazmayın. Telefon Procomon raporu açamaz. Yanlış bilgi vermeyin.

@Yener K. yardımınız için teşekkürler ama TurkNet kullanıyorum ve VPN uygulamalarını anlamadığım bir nedenden dolayı kuramıyorum (Bazı VPN uygulamalarının da sitelerine giremiyorum.). Sorunum modem veya ISS kaynaklı galiba.

@Yener K. yardımınız için teşekkürler ama TurkNet kullanıyorum ve VPN uygulamalarını anlamadığım bir nedenden dolayı kuramıyorum (Bazı VPN uygulamalarının da sitelerine giremiyorum.). Sorunum modem veya ISS kaynaklı galiba.
Evet hocam. Bazen olabiliyor.

Geri
Yukarı