Epic Games Başlatıcı düzgün görüntülenmiyor

Yerdeniz

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar. Epic Games Başlatıcısını açtığımda aşağıdaki gibi bir ekran alıyorum. Şu ana kadar birçok farklı çözüm yolu denedim, fakat durum yine aynı.

Denediğim çözümler şöyle;
1. Epic Games Başlatıcısını tamamen kaldırıp tekrar kurdum.
2. Appdata klasöründeki Epic Games webcache'ini kaldırarak program içerisinden tekrar yapılandırma sağladım.
3. Epic Games Başlatıcısını Windows GPU ayarlarından dahili GPU'da açılmaya zorladım.
4. Microsoft VB 2005-2015 arasını tekrar kurdum. dotNET sürümlerini önce 4.5.2 kurarak deneyip daha sonrasında 4.8'e güncelledim.
5. Bilgisayarımdaki grafik çipinin güncelleştirmelerini uyguladım.

Sistemimin özellikleri şöyle: AMD Ryzen 5 2500U işlemci, AMD Vega 8 Dahili GPU ve Radeon RX560X Harici GPU, 8 GB 2666 MHz DDR4 RAM, 256 GB SSD.

Bir fikri veya tavsiyesi olan varsa şimdiden teşekkür ederek kabul edeceğim. İyi forumlar.

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-08_223408.png
    resim_2021-03-08_223408.png
    442,3 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun sadece bende var sanıyordum, program kaldır veya değiştire girip Epic Games Launcher'i seçin ve onarın bende düzelmişti.

Bu sorun sadece bende var sanıyordum, program kaldır veya değiştire girip Epic Games Launcher'i seçin ve onarın bende düzelmişti.

Ben bunu denedim fakat olmamıştı. Sorun Giderme'den hallolmştu ikisini de deneyebilirsin yine düzelmezse elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz.

Uyumluluk ayarını değiştirmeyi denedin mi?
Evet, uyumluluk ayarlarını hangisine alırsam alayım aynı sorun devam ediyor.
Bu dediğiniz ayar benim program ekle ve kaldır kısmında "Değiştir" şeklinde var ve aktif değil.

Dosya Ekleri

• resim_2021-03-08_234524.png
    resim_2021-03-08_234524.png
    9 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı