Epic Games Battlefield 1'i ücretsiz yapar mı?

Oynanıyordu aslında.
Dediğim gibi Battlefront 2 yüzünden EA'in hisse senetleri çok düşmüştü zamanında, oyuncuların çoğu olumsuz bakıyordu oyuna, muhtemelen o yüzden bedava yaptılar zaten.

Şu an bayağı aktif oynanıyor.
Oyuncuların eleştirileri işe yaradığı için mikro ödeme sistemini kaldırdılar çünkü ama millet bırakmıştı çoktan, bedava olmasıyla birlikte tekrar popüler oldu belli ki.

Battlefield 1 alacağım ama Epic Games bu oyunu da ücretsiz yapar şüphesi var. Beklesem mi, yoksa alsam mı?

Sizin yorumunuz nedir?

Ben oynadım. Başta sarar sonra sıkmaya başlar. O kadar para vermek yerine ben şahsi olarak Xbox Game Pass alırdım. Xbox Game Pass zaten EA ile anlaşmalı oyunlarını oynayabiliyorsunuz. Bunun içine BF1 BF5 de dahil oyun olarak. Hatta Battlefront oyunları da. İndirip oynarsınız. Çok çok beğenirseniz ve ben bu oyunu istiyorum abi derseniz alıp oynayın. Ama oyuncu sayıları ilk zamankiler gibi çok yukarlarda değil. Bekleme süreleri eskiye göre daha fazla. Bu konularda da bilgi vermiş olayım.

Epic games verebilir mi ? Bilmiyorum. Ama zaten xbox şuan eayla anlaşmalı şekilde veriyor. 28 liraya bir ton oyun. Avantajlı yani. Zaten yine ea hesabı kullanıyorsunuz. Bağlantı yaparak. Yani oyunu beğenirseniz satın aldığınızda kaldığınız yerden oyunlara devam edebilirsiniz.

Aklınızdaki sorular böylece yanıtlanmış olacağını düşünüyorum :) Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Saygılarımla

Yeni konular

Geri
Yukarı