Epic Games bedava oyunlar arasından Bannerlord verir mi?

Tanıdığım çoğu kişi şu an sabırsızlıkla bekliyor vereceklerinden eminler :D

Ama vermicekler oyun zaten ucuz tutuluyor Steam'de Türk yapımı olduğu için normalde 35 dolar indirimsiz Türkiye'de hali 20 dolar Epic dede öyle ve Epic'te şu an da bayağı bir indirimde 140 civarına geliyor Nays'la alınca oyun betadayken bile 120 civarına düsüyordu çok ucuz şu an fiyatı. Neden eminsiniz vereceklerinden?

Ama vermicekler oyun zaten ucuz tutuluyor Steam'de Türk yapımı olduğu için normalde 35 dolar indirimsiz Türkiye'de hali 20 dolar Epic dede öyle ve Epic'te şu an da bayağı bir indirimde 140 civarına geliyor Nays'la alınca oyun betadayken bile 120 civarına düsüyordu çok ucuz şu an fiyatı. Neden eminsiniz vereceklerinden?
Aynen öyle nays ile sanırım 145-150 liraya aldım.

Nays'la RDR2 alıp ondan gelen %10 iadeyle +Nays'tan gelen iade ve kazı kazanlarla birlikte, 80 TL'ye yakın bir fiyatla aldım ama pişmanım FC24 almadım diye?

Nays'la RDR2 alıp ondan gelen %10 iadeyle +Nays'tan gelen iade ve kazı kazanlarla birlikte, 80 TL'ye yakın bir fiyatla aldım ama pişmanım FC24 almadım diye?

80 TL'ye RDR2 almıssın pişmanım diyorsun pişmansan git iade ama bence FC 24'ü istiyorsan iade etme dursun üstüne FC 24 al 80TL'ye RDR alıyorsun ne istiyorsun.

Yanlış anladın kardeşim RDR2'yi değil Bannerlord'u aldım. Keske BF2042 veya FC 24 alsaydım diyorum.

Konuda RDR2 aldım demissin Bannerlord'da 80TL'ye çok iyi oyun en düşük 120TL'ye indi zaten ama Epic'te biraz sıkıntı Bannerlord ben Steam'den almıştım Epic'te güncellemeler geç geliyor mod da sıkıntı modsuz bir süre sonra sıkabilir bu oyunları zaten neredeyse modlar taşıyor nexus moddan indirirsin gene ama güncelleme geldiği zaman modları tekrar kurman gerekecek ama 80TL'ye değer ben 200TL'ye Steam'den almıştım Bannerlord yüzlerce saat oyanayabileceğin bir oyun senin hayal gücüne kalmış iyi yapmıssın bence üstüne FC 24 üde alabilirsin Bannerlord'u 100TL'ye bulman bile imkansız zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı