Epic Games "Bu Epic hesabı başka bir Ubisoft ile bağlı" hatası

yesilyurtomer

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, herkesin müzdarip olduğu Epic Games ve Ubisoft sorunuyla karşı karşıyayım, gerçekten canım sıkılmaya başladı.
Epic Games'den 2 oyun satın aldım Assassin serisinden, indirmek istediğimde beni tarayıcıya yönlendirip Ubisoft hesabıma bağlamamı söylüyor. Kullandığım ubifost bilgilerimi girince "Bu Epic hesabı başka bir Ubisoft ile bağlı diyor". Epic hesabıma bakıyorum hiçbir platform ile bağlantısı yok. Epic Games soru sordum ama cevap gelmedi kaç gündür. Başına gelen var mı iki hesapta da bir bağlantı yok, resimleri aşağıya atıyorum.
ee.PNG
ee2.PNG
e3.PNG
e4.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, herkesin müzdarip olduğu Epic Games ve Ubisoft sorunuyla karşı karşıyayım, gerçekten canım sıkılmaya başladı.
Epic Games'den 2 oyun satın aldım Assassin serisinden, indirmek istediğimde beni tarayıcıya yönlendirip Ubisoft hesabıma bağlamamı söylüyor. Kullandığım ubifost bilgilerimi girince "bu Epic hesabı başka bir Ubisoft ile bağlı diyor". Epic hesabıma bakıyorum hiçbir platform ile bağlantısı yok. Epic Games soru sordum ama cevap gelmedi kaç gündür. Başına gelen var mı iki hesapta da bir bağlantı yok, resimleri aşağıya atıyorum.
Eki Görüntüle 596956Eki Görüntüle 596957Eki Görüntüle 596968Eki Görüntüle 596972

İade et olmuyorsa.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı