TahaCanYuksek

Centipat
Daha fazla  
Yukarıdakisa belirtmek zorunda kaldım da Epic Games'ten Dead Cells Medley of Pain bundle alacaktım. Açıklamasında orijinal oyun ve 4 DLC yazıyor fakat 4 DLC içerisinde Steam'de ücretsiz olan Rise of Griant DLC'sini göremedim, DLC'leri tane tane satın alabileceğimiz bir yer de göremedim. Nasıl yapılır, ya da direk oyunun aldığımızda kendisi mi gelir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Aciklama kisminda "Rise of the Giant" DLC'si de bulunuyor olarak gozukuyor. Oyun + bu bundle + son cikan dlc seklinde alirsan yanlis degilsem koleksiyonu tamamlayabiliyorsun. Dikkat edersen fiyat olarak daha uyguna geliyor ama microsoft store uzerinden alirsan daha da uyguna geliyor haberin olsun.

Ek olarak yabanci forumlarda okuduguma gore "Rise of the Giant" DLC'si temel oyuna dahil sekilde geliyor demisler.

Son düzenleme:

Aciklama kisminda "Rise of the giant" DLC'si de bulunuyor olarak gozukuyor. Oyun + bu bundle + son cikan DLC seklinde alirsan yanlış degilsem koleksiyonu tamamlayabiliyorsun. Dikkat edersen fiyat olarak daha uyguna geliyor ama Microsoft Store uzerinden alirsan daha da uyguna geliyor haberin olsun.

Ek olarak yabanci forumlarda okuduguma gore "Rise of the giant" DLC'si temel oyuna dahil sekilde geliyor demisler.

Hocam yani medley of pain bundle aldığımda temel oyuna geliyor değil mi?

Ayrıca öbür türlü daha uyguna geliyor deyip aydınlattığınız için teşekkür ederim.

Hocam bir de son olarak olarak bu yeni gelen DLC indirime girer mi girerse ne zaman girer yani zamlanmadan falan indirime girer mi?

Son düzenleme:
Hocam yani medley of pain bundle aldığımda temel oyuna geliyor değil mi?

Bundle ile birlikte temel oyun da geliyor eger bunu soruyorsaniz.

Ayrıca öbür türlü daha uyguna geliyor deyip aydınlattığınız için teşekkür ederim.

Rica ederim.

Hocam bir de son olarak olarak bu yeni gelen DLC indirime girer mi girerse ne zaman girer yani zamlanmadan falan indirime girer mi?

Bunu maalesef bilemiyorum. Oyunu ben de henuz satin almadim ama ben belki ileride son DLC indirime girer diye son DLC haric sekilde almayi planliyorum. Diger DLC'lerin fiyatlarina kiyasla sonuncuyu almaya simdilik gerek yok bence. Microsoft Store uzerinde temel oyunu satin almis olsaydiniz son DLC'yi oradan almaniz mantikli olurdu cunku fiyat olarak en ucuz orada ama bu sekilde mantikli degil.

Hocam çok sağ olun ben şey soracağım bir de bu DLC bundle indirime girer mi veya road to sea bundle tekrar satışa sunulur mu?

Hocam çok sağ olun ben şey soracağım bir de bu DLC bundle indirime girer mi veya road to sea bundle tekrar satışa sunulur mu?
Bunun hakkinda bir fikrim yok olsa zaten kendim ona gore hareket ederdim.

1678361057844.png

Epic uzerinden aldim soyledigim DLC'lere birlikte ve sordugun DLC de kurulu sekilde geldi.

Geri
Yukarı