Epic Games Discord Nitro nasıl kullanılır?

SelimArda06

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Gördüğünüz gibi Discord Nitro ücretsiz, ben de yükledim devamı yok.
"Zaten var" yazısına tıklıyorum kütüphaneye atıyor ama orada da Nitro ile alakalı bir şey yok.
Nasıl alacağım?

Kod geliyor Epic Games kayıtlı E-Posta hesabınıza. 1 Saate geldi bana.

E-posta kod gelmesi lazım. Link ve kod, linke tıklayın sizi bir yere yönlendirecek oraya kredi kart bilgilerinizi girin (ilk önce hesabınızı açın açık değilse tabii) sonra gizlilik sözleşmesini kabul edip "ileri" tıklayın "sorry" falan diyecek 1-2 saniye geçmeden hesabınıza yönlendirecek ve nitro sahibi olacaksınız.

Hocam yorumlarda daha önce kod ile alanlar yararlanamaz yazıyordu. Yani daha önceden kredi kartı ile almış birine gelmez mi?

Ben şimdi anlamadım bana kod gelecek mi? Gelirse yeni hesaba geçebilirim Daha önce 3 ay nitro kullanmıştım, bana kod gelmeyecek mi yoksa gelecek ama kullanamayacak mıyım?

Ben şimdi anlamadım bana kod gelecek mi? Gelirse yeni hesaba geçebilirim Daha önce 3 ay nitro kullanmıştım, bana kod gelmeyecek mi yoksa gelecek ama kullanamayacak mıyım?
Gelirse etkinleştiremezsin. Daha önce nitro almayanlara verilen bir teklif bu. Ben nitro aldığım hesapta etkinleştiremedim.

Gelirse etkinleştiremezsin. Daha önce Nitro almayanlara verilen bir teklif bu. Ben Nitro aldığım hesapta etkinleştiremedim.

İşte tam onu merak ediyorum. Gelecek mi? Gelirse yeni hesap açmayı düşünüyorum çünkü 1080p yayın çok kullanışlı oluyor benim için.

İşte tam onu merak ediyorum. Gelecek mi? Gelirse yeni hesap açmayı düşünüyorum çünkü 1080p yayın çok kullanışlı oluyor benim için.
Ben istedim, 20-25 dakika sonra geldi. Yoğunluk var sanırım. Yeni hesap açman daha iyi olabilir eğer daha önce nitro kullandıysan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…