Epic Games e-mail adresini kaybetmek

scintilla

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.

Yıllar önce Epic Games'e saçma bir e-mail adresiyle üye olmuştum. Sonradan bu hesaba Xbox ve Steam hesaplarımı bağlamıştım. Giriş yaparken Steam ile kolay oluyor diye yıllarca Steam hesabımla giriş yaptığım için e-mail adresimi artık hatırlamıyorum. İkincil doğrulama vs gibi işlemleri bu yüzden gerçekleştiremiyorum. Bu hesapta fazla sayıda alışveriş gerçekleştirdim ve gerçekten bu hesapta çok fazla oyunum var. Epic Games'e ticket attım fakat bana güvenlik sebebiyle e-mail adresimi veremeyeceğimi söylüyorlar. Ayrıca yıllarca kullanmamama rağmen bu e-posta adresimin hala aktif olduğunu ve mail alabilir olduğunu söylüyorlar ve direkt Ticket'ı kapatıyorlar. Bir gün Steam ile ilişiği keserler ve hesabıma ulaşamam diye korkuyorum. Belki bir gün Steam hesabıma erişimi kaybedeceğim ve dolayısıyla Epic Games hesabıma da erişemeyeceğim. Ticket atarken istedikleri kanıtı sunabileceğimi söylememe rağmen ve sipariş numarasına bağlı olan Steam hesabı kullanıcı adıma kadar vermeme rağmen bana yardımcı olmuyorlar. Profil kısmında e-mail adresimin baş ve son harflerini görebiliyorum fakat dediğim gibi çok uzun zaman oldu ve hatırlamıyorum. Benim gibi böyle bir sorun yaşayan oldu mu? Ya da yaşasaydınız neler yapardınız? Kendi sitelerinde bile e-mail adresinizi hala hatırlamıyorsanız bize ulaşın kısmından ticket atın demişler fakat yardımcı olmuyorlar. Türkçe sayfadan yapmıştım. İngilizce olarak yapsam faydası olur mu bilemedim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-05-10 051053.png
    Ekran görüntüsü 2024-05-10 051053.png
    71,9 KB · Görüntüleme: 2
Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı