Epic Games GTA V başka diske taşıdım ve açılmıyor

feawen

Decapat
Daha fazla  
Başka diske taşıdım ve kütüphane olarak ayarladım. Launcher üzerinden oyunum gözüküyor yani şu an, indirme falan istemiyor sorunum o değil. Social Club bağlanıyor, oyun introsu giriyor ve aniden kapanıyor. Dosyaları da doğruladım, TR yamayı da sildim olmadı. Ne yapmam gerekiyor?

92 GB çilesini nasıl çekeyim, 1.5 MBs hızla yüklüyorum zaten..
Tekrar indirme başlat indirmeyi başlattıktan sonra epic games ' in otomatik oluşturduğu dosyanın içine şuan elindeki çalışmayan dosyaları yapıştır. Bunu yaptığında oyun otomatik doğrulama yaparak eski dosyalarını doğrulayacak.

Tekrar indirme başlat indirmeyi başlattıktan sonra epic games ' in otomatik oluşturduğu dosyanın içine şuan elindeki çalışmayan dosyaları yapıştır. Bunu yaptığında oyun otomatik doğrulama yaparak eski dosyalarını doğrulayacak.
Hocam öyle yaptım zaten ama tekrar yapayım bari :D.

Hocam öyle yaptım zaten ama tekrar yapayım bari :D.
İndirmeyi başlattıktan sonra durdurup epic games' in oluşturduğu dosyanın içine elindeki dosyaları yapıştırdığında sorunun çözülmesi gerekiyor. Aynı sorunu Origin de yaşamıştım bu çözüm yolu sorunumu çözmüştü. Umarım tekrar indirmekle uğraşmazsın.

İndirmeyi başlattıktan sonra durdurup epic games' in oluşturduğu dosyanın içine elindeki dosyaları yapıştırdığında sorunun çözülmesi gerekiyor. Aynı sorunu Origin de yaşamıştım bu çözüm yolu sorunumu çözmüştü. Umarım tekrar indirmekle uğraşmazsın.
Umarım gerek kalmaz, teşekkürler..

Geri
Yukarı