Çözüldü Epic Games güncellemeden sonra Fortnite açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

erenhamza

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Silikon Vadisi
Daha fazla  
Meslek
İşsiz
İlk başta Epic Games açıldı Fortnite'ye güncelleme geldi yaptım. Ardından düzgün çalışmıyor hatası alıyordum (Fortnite'de) sonrasında Epic Games açılmamaya başladı. Process Monitor ile hata raporu aldım ve yardım istiyorum. Hata raporunu da buraya atamıyorum.

Çözüm
Raporunuzda bir sorun görünmüyor. Oyunu silip tekrar kurun, son çare olarak. Hala daha aynı DLL hatasını mı veriyor?
Dediğim diğer şeyleri de yapın.

Şu an dediğin bütün komutları sırasıyla yazdım deniyorum

Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some of them.
For Online repairs, details are included in the CBS log file located at
windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline
Repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag.

Bu yazı çıktı bir şeyler diyor ama pek anlamadım
Yazılan şeyi çeviriden çevirdiğimde bozuk dosyalar bulduğunu bazılarını düzeltemediğini yazıyor
Dediğim diğer şeyleri de yapın.

Dönüşünü bekliyorum

Son düzenleme:
Dönüşünü bekliyorum
Üzgünüm, başka bir bildirim gelince ona bakmıştım.

Sizden bir kez daha rapor almanızı isteyeceğim, Epic Games için aldığınız gibi düzgün olmasına dikkat edin. Attığınız son iki rapor eksik çünkü.

Raporunuzda bir sorun görünmüyor. Oyunu silip tekrar kurun, son çare olarak. Hala daha aynı DLL hatasını mı veriyor?

Çözüm

Zaten Epic Games açılmayınca Fortnite ile beraber sildim yeniden indirdim Xinput dosyasını sildim Epic açıldı Fortnite'de hala aynı sorun.
Hala aynı dll hatası evet

Tahminimce System32'de bir sorun var. Çünkü bazı programları da kullanamıyorum büyüteç yani magnify.exe diye geçiyor. Fortnite bozulduğunda da oda gitmişti.
Tahminimce formatsız düzelmeyecek.

Sorunun sonunda çözdüm. Fortnite'nin dosya konumuna gelip easy anti cheat kısmına gelip serfitikalar kısmını silince düzeldi yardımın içinde teşekkür ederim :)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı