Epic Games hangi oyunlar oynanır?

iAlp03

Decapat
Epic Games'in vereceği tüm oyunlar belli oldu bunlar arasından hangileri güzeldir oynanır sizce? Liste;

Renmant: From The Ashes
The Vanishing Of Erthan Carter
Second Excintion
Mutant Year Zero:Road To Eden
Vampyr
Pathfinder: Kingmaker
Prey
Mages Of Mystralia
Moving Out
Salt and Sanctuary
Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy

İlgimi çekmeyenleri ve önceden oynadıklarımı listeden kaldırdım.

@iAlp03 Vampyr ve Prey oynanır. Özellikle Vampyr'i oynadığım dönemde oldukça sevmiştim, RPG sevenler kesinlikle bir şans vermeli.

Hocam listedekilerden dedim . Onuda alacağım ama hatta hatırlattığın iyi oldu Epic'in tüm oyunlarının belli olmasını bekliyordum alacağım oyunlardan verebilir belki diye hepsi belli oldu şuan almaya gidiyorum
@iAlp03 Vampyr ve Prey oynanır. Özellikle Vampyr'i oynadığım dönemde oldukça sevmiştim, RPG sevenler kesinlikle bir şans vermeli.
İkiside ilgimi çekmişti şimdi indirmeye gidiyorum teşekkürler.

Mutant Year Zero:Road To Eden çok beğendiğim bir oyun, ilk defa böyle sıralı savaş oyunu oynamıştım. Sonrasında zaten türü beğendiğim için Desperados 3 ile devam ettim.

Salt and Sanctuary tarzı hoşuma gitmesine rağmen almaya cesaret edemediğim bir oyundu şahsen bu oyunun verilmesi sevindirdi beni şans verilir bence.

Yazanlara teşekkür ederim yakında indireceğim konuyu kapatabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…