Çözüldü Epic Games hesabı ile Google hesabının bağlantısını kesme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı:GTX 1650
İşlemci:İ5 9400F
Bellek:16 GB
Anakart:Biostar - H310MHP
İşletim Sistemi: Windows 11
Sistem Türü:64 bit
Meslek
Öğrenci
Epic Games hesabımı kullanmıyorum, satmak istiyorum ama Google hesabım ile açmıştım hesabı. Şimdi ikisi arasındaki bağı nasıl kesebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam mesajı düzenledim daha fazla kaliteli oyun varmış 600 - 700₺ ye satarım belki daha fazla hesaplayıp ona göre satarım ama daha ucuza eğer alacaksanız indirim yapabilirim.
Epic games'e gir, profiline tıkla, hesaba tıkla, sizi tarayıcıya yönlendirecek, orada hesap ve yanında mavi kalem var, mavi kaleme bas, yeni mailini gir. Bu işlemi yaptıktan sonra 90 gün boyunca tekrar yapamazsınız hocam iyi sosyaller.
Kullandığınız Gmail ile açtınız ve e-posta mı değiştirmek istiyorsunuz?

Gmail ile açtığım hesabımın Gmail'im ile bağlantısının kopmasını istiyorum.

Hangi oyunlar var içinde?

GTA 5, NBA,Control,Europe Universalis 4,Dead by Daylight,DARQ,Borderlands 3,Overcooked 2,Automachef,AMong the Sleep,Aven Colony,Among Us başta olmak üzere oyunlar ve ücretli küçük oyunlar var.

Kaç TL'ye satacaksınız.

Hocam mesajı düzenledim daha fazla kaliteli oyun varmış 600 - 700₺ ye satarım belki daha fazla hesaplayıp ona göre satarım ama daha ucuza eğer alacaksanız indirim yapabilirim.

Epic games'e gir, profiline tıkla, hesaba tıkla, sizi tarayıcıya yönlendirecek, orada hesap ve yanında mavi kalem var, mavi kaleme bas, yeni mailini gir. Bu işlemi yaptıktan sonra 90 gün boyunca tekrar yapamazsınız hocam iyi sosyaller.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı