Epic Games "hesabın şu anda daha fazla ücretsiz oyun indiremez..." hatası

Axee

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Daha saçma bir şey görmedim oyunlar zaten 15 gün boyunca her 24 saatte bir gelmiyor mu? Ben 24 saat de bir oyun alabileyim diye böyle bir sistem getirilmedi mi? Ben neden böyle bir hata alıyorum, çok mantıksız buna göre benim her 24 saat de bir oyun almamam lazım.😄 çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

1640117303253.png

Daha saçma bir şey görmedim oyunlar zaten 15 gün boyunca her 24 saatte bir gelmiyor mu? Ben 24 saat de bir oyun alabileyim diye böyle bir sistem getirilmedi mi? Ben neden böyle bir hata alıyorum, çok mantıksız buna göre benim her 24 saat de bir oyun almamam lazım.😄 çözüm önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 1248301

Bana göre biraz garip ve mide bulandırıcı.
Hem ücretsiz bir ürün veriyorsun hem de ücretsiz ürün limitini aştınız diye kepenk kapatmak ☹️

Eki Görüntüle 1248301
İlk defa böyle bir sorun görüyorum. Bilgisayardaki uygulamadan almayı deniyorsun sanırım. İstersen chrome, edge, operadan dene almayı, mobilden dene. Böyle bir hatanın olmaması lazım.

Geri
Yukarı