Çözüldü Epic Games hesabına farklı bilgisayardan girilirse yasaklanılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Merhab,a Epic Games'den GTA V indirmek istiyorum fakat ben GTA V'i farklı bir bilgisayardan almıştım. Ban yer miyim diye korkuyorum. Ban yer miyim, yemez miyim? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Kendi hesabınıza farklı cihazdan giriş yapıyorsunuz diye neden yasaklanacaksınız? Bu mantıkla ileride cihaz değiştirdiğinizde de yasaklanırsız fakat öyle bir şey yok. Yapmamanız gereken tek şey hesabınızı başkası ile paylaşmak. Kendi cihazlarınız arasında istediğiniz kadar geçiş yapabilirsiniz ve hepsinde de kendi hesabınızı rahatlıkla kullanıp oyunlarınızı oynayabilirsiniz.
Kendi hesabınıza farklı cihazdan giriş yapıyorsunuz diye neden yasaklanacaksınız? Bu mantıkla ileride cihaz değiştirdiğinizde de yasaklanırsız fakat öyle bir şey yok. Yapmamanız gereken tek şey hesabınızı başkası ile paylaşmak. Kendi cihazlarınız arasında istediğiniz kadar geçiş yapabilirsiniz ve hepsinde de kendi hesabınızı rahatlıkla kullanıp oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Çözüm

Başkası ile paylaşma gibi bir seçenek var mı yoksa direkt giriş yapsam bir şey olmaz değil mi?

Başkası ile paylaşma gibi bir seçenek var mı, yoksa direkt giriş yapsam bir şey olmaz, değil mi?
Başkası ile paylaşma seçeneği yok. Birine kullanıcı adınızı ve şifrenizi vermediğiniz sürece kendiniz ne isterseniz yapabilirsiniz.

Başkası ile paylaşma seçeneği yok. Birine kullanıcı adınızı ve şifrenizi vermediğiniz sürece kendiniz ne isterseniz yapabilirsiniz.

Zaten kendim oynayacağım.

Aynı anda Online olunmaz ise sorun yok.

Aynı anda Online olmuycam zaten dediğim gibi internet kafede bir bilgisayardan aldım bedava GTA 5'i şimdi kendi bilgisayarımda oynayacağım.

Önceden serbestti o yüzden 2 dolara RDR2 hesapları onlarca kişiye satılıyordu, şu an hâlâ serbest ama mailine güvenlik kodu yollayıp öyle giriş yapmanı istiyorlar. O kodu yazabildiğin her bilgisayarda giriş yapabilirsin sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı