Epic Games hesap ederi nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Satmak niyetinde değilim sadece ederini merak etmiştim satsam da 50 TL'ye zor satarım sanırım. Belki NBA hastası bulabilirsem belki 100 TL'ye satarım.
Son 2 yıl içindeki tüm ücretsiz oyunları aldım sanırım. Satmaya kalksam max 50 TL. O da gönüllerinden koparsa.

Satmak niyetinde değilim sadece ederini merak etmiştim satsam da 50 TL'ye zor satarım sanırım. Belki NBA hastası bulabilirsem anca 100 TL'ye satarım.
100 TL'ye satamazsın çünkü 10-15 TL'ye satıyorlar sitelerde. Zaten bedava aldığın şeylerden niye kar etmeye çalışıyorsun ki? 100 TL'ye 1 sene alıcı bekleyeceğine az fiyata sat, hemen sat.

100 TL'ye satamazsın çünkü 10-15 TL'ye satıyorlar sitelerde. Zaten bedava aldığın şeylerden niye kar etmeye çalışıyorsun ki? 100 TL'ye 1 sene alıcı bekleyeceğine az fiyata sat, hemen sat.

Arkadaşım GTA 5 ücretsiz olduğu zaman 8 tane hesap açıp 5 tanesini sattı hepsine 100 TL vermişlerdi 5 tane GTA 5 hesabına.

Arkadaşım GTA 5 ücretsiz olduğu zaman 8 tane hesap açıp 5 tanesini sattı hepsine 100 TL vermişlerdi 5 tane GTA 5 hesabına.
2 ihtimal blvar. Arkadaşınız sizi kandırmış olabilir. Bu ihtimalin olduğunu sanmıyorum. Diğer ihtimal 12 yaşındaki çocuklara satmıştır. Onlar da nasıl para verdi onu bilmiyotum.

2 ihtimal blvar. Arkadaşınız sizi kandırmış olabilir. Bu ihtimalin olduğunu sanmıyorum. Diğer ihtimal 12 yaşındaki çocuklara satmıştır. Onlar da nasıl para verdi onu bilmiyotum.

Benim yanımda sattı hepsini 14-15 yaşlarındaydı sanırım.

İyi kerizlemiş herifleri. Kaçıncı yüzyılda yaşıyorlar acaba 100 TL vermişler o hesaplara? Steam'de indirimde 70 TL'ye düşüyor çünkü.

İyi kerizlemiş herifleri. Kaçıncı yüzyılda yaşıyorlar acaba 100 TL vermişler o hesaplara? Steam'de indirimde 70 TL'ye düşüyor çünkü.

14-15 yaşlarındaydılar arkadaş bayramın 3.günü satmıştı bunlara sanırım tüm bayram paralarını bizimkine verdiler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı