Epic Games hesap satılabilir mi?

abt2009

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, ben Epic Games hesabımı satmak istiyorum. Mümkün mü? Mümkünse cezası var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin gibi düşünüp 500 tane beleş oyun alıp ( bir de 100 tane hesap açıp ) satmaya çalışan çok insan var en son 10 hesap 8 liraydı bence uğraşma kimse almıyor.
Hıtman var last Light redux var wath dogs 2 var daha birsürü beleşe aldığım var müq oyunlar
Herkes alıyor hocam sizinle beraber . Fakat deneyeceğim diyorsanız buyrun.
Deneyeceğim paraya ihtiyacım var.

Evet beleş olarak aldım oyunları ama oyunlar çok iyi.

Hocam sadece siz değil tüm dünya aldı, ayrıca tamamı korsan sitelerde geziyor o oyunların yani gidip almak istemiyorsa oradan indirebilir ayrıca 50 krş satmaya çalışıp satmayanlar var.

Herkes alıyor hocam sizinle beraber . Fakat deneyeceğim diyorsanız buyurun.

Kaçıranlar için satacağım zaten.
Hocam sadece siz değil tüm dünya aldı, ayrıca tamamı korsan sitelerde geziyor o oyunların yani gidip almak istemiyorsa oradan indirebilir ayrıca 50 krş satmaya çalışıp satmayanlar var.
Tamam ben oynamaya devam edeceğim o zmn Geforce Nowdan

Benim de hesabım var ama sadece içinde bedavaya aldığım gta 5, watch dogs 2 var bir de fortniteda para verip dünyayı kurtar almıştım vbucks kasmak için. Ne kadar eder acaba fiyatı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…