Epic Games indirimlerinden oyun önerisi

Solomons

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,

İndirim başlamış. Biraz baktım ama pek bir şey bulamadım. Oyun önerilerinizi alabilir miyim?

Pillars of Eternity 35tl ve Cities Skylinesa 12tl bakabilirsin. Witcher3 oynamadıysanda hem epicte hem steamde 15tl.
Bannerlord kupon ile 75TLye geliyor ve Desparados3 kupon ile 50tl
Beyond Two Souls ve Heavy Rain ikiside 35TL. Detroit Become Human(kupon ile 40tl)
Superliminal 23tl , Hades 32tl
Metro Exodus kupon ile 40tl. Metro: Last light ve 2033 Redux oyunları ikisi toplam 15tl.
Son olarak da Indide+Limbo 11tl

Benim önerebileceğim oyunlar bu kadar.

Pillars of Eternity 35tl ve Cities Skylinesa 12tl bakabilirsin. Witcher3 oynamadıysanda hem epicte hem steamde 15tl.
Bannerlord kupon ile 75TLye geliyor ve Desparados3 kupon ile 50tl
Beyond Two Souls ve Heavy Rain ikiside 35TL. Detroit Become Human(kupon ile 40tl)
Superliminal 23tl , Hades 32tl
Metro Exodus kupon ile 40tl. Metro: Last light ve 2033 Redux oyunları ikisi toplam 15tl.
Son olarak da Indide+Limbo 11tl

Benim önerebileceğim oyunlar bu kadar.
Pillars of Eternity hoşuma gitmiyor. Cities ve Witcher'a sahibim oynadım.

Bannerlord konusunda kararsızım uzun süre oynar mıyım diye. Desparados 3'ü alacağım aklımda.

Beyond ile Detroit'i oynadım. Heavy Rain'i düşünüyorum.

Teşekkürler.

Pillars of Eternity hoşuma gitmiyor. Cities ve Witcher'a sahibim oynadım.

Bannerlord konusunda kararsızım uzun süre oynar mıyım diye. Desparados 3'ü alacağım aklımda.

Beyond ile Detroit'i oynadım. Heavy Rain'i düşünüyorum.

Teşekkürler.
Desparados almayı düşünüyorsan aynı yapımcı firmanın yaptığı Shadow tactics blades of the shogun oyununa bakabilirsin 6tl sanırım epicte

Bannerlord konusunda haklı olabilirsin bende ilk çıktığı zaman 80saat oynayıp bırakmıştım optimizasyon sorunlarından dolayı oyun erken erişimden çıkardıkları zaman toparlar diye umuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı