Epic Games indirmek sorun olur mu?

Şu an giriş sayfasındayım, Steam hesabıyla girişi mi tıklamam mantıklı? Giriş yaparken Steam kullanıcı adı ve şifrem yani?

Şu an giriş sayfasındayım, Steam hesabıyla girişi mi tıklamam mantıklı? Giriş yaparken Steam kullanıcı adı ve şifrem yani?
Kanka Ben Senin Ne Yapmak İstediğini Anlamadım Sen Epicteki Oyunları Steamdemi Göstermek İstiyorsun ?

Kanka Ben Senin Ne Yapmak İstediğini Anlamadım Sen Epic'teki Oyunları Steamdemi Göstermek İstiyorsun?

Hem evet onu istiyorum hem de Epic Games'e giriş yaparken giriş yap ekranı geldi, facebook var Google var vs hangisini seçmek mantıklı?

Ben Epic Games Hesabı Açıp Sonradan Steam Bağlamıştım Sanada Tavsiyem O dur Kanka .
2. Dediğini Yapmak İçin De Dediğim Gibi Epicteki Oyunların Kısayollarını Steame Ekle Burdan

Dosya Ekleri

• 3.png
    842 bayt · Görüntüleme: 25
Verirlerse alırsın ama vermezlerse maalesef. Verecekleri oyunları kendi web sitelerinde açıklıyorlar zaten.

Epic Games'i kurdum, giriş sayfasında Steam'den giriş yapsam sorun olur mu? Sizin yorumunuzu da merak ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…