Çözüldü Epic Games Launcher "0xc0000007b" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Beyfendi Kedi

Hectopat
Daha fazla  
Logfile hatanın sebebi nedir arkadaşlar bayağı bir uğraştım bulmak için ama bir sonuç yok birden fazla tekrar eden D3dcompiler_43 DLL dosyası haricinde tekrar eden bir hata gözükmüyor process monitörde zaten bu dosyaları da System 32 olana 32 Bit dosya olarak kopyaladım.
SysWOW64 olanada 64 Bit olarak DLL'yi kopyaladım ve DirectX kurdum defalarca yine de olmaldı xinput1_3.dll yi kopyala yapıp sildim kurdum veya kaldırıp tekrar DirectX kurdum hiçbir işe yaramadı.

Çözüm
İlk olarak C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_43.dll dosyasını silin. Ardından System32 ve SysWOW64 klasörlerine kopyaladığınız diğer DLL dosyalarını da silin. Sonra bu aracı tekrar kurun:

Sorun devam ederse tekrar yeni rapor oluşturup paylaşın. DLL indirip System32 veya SysWOW64'e kopyalamak hatalı bir yöntemdir, durumu daha da karmaşık hale getirecektir.
İlk olarak C:\Windows\SysWOW64\D3DCompiler_43.dll dosyasını silin. Ardından System32 ve SysWOW64 klasörlerine kopyaladığınız diğer DLL dosyalarını da silin. Sonra bu aracı tekrar kurun:

Sorun devam ederse tekrar yeni rapor oluşturup paylaşın. DLL indirip System32 veya SysWOW64'e kopyalamak hatalı bir yöntemdir, durumu daha da karmaşık hale getirecektir.

Son düzenleme:
Çözüm
Adamsın dostum. Çok teşekkür ederim. Çözüm olarak işaretliyorum. System32 ve System64 klasöründe dediğin gibi birden fazla D3DCompiler_43.DLL mevcuttu. İkisini de sildim ve DirectX indirme aracını kurdum. Epic Games açıldı. Allah razı olsun tekrardan.

Geri
Yukarı