Çözüldü Epic Games Launcher 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

INFINITYfeeder

Centipat
Öncelikle iyi günler, ilk olarak FarCry 3 ve CoD Modern Warfare'da DLL hataları aldım. Hata aldığım DLL dosyalarını indirdim ve yerleştirdikten sonra Modern Warfare'ı rahatça açtım ama FarCry 3 bu defa da 0xc000007b hatası vermeye başladı. Process Monitor kullanarak yaptığınız çözümü denedim fakat başarılı olamadım.
Ardından Epic Games Launcher'ı yükledim bilgisayarıma ve Epic Games Launcher'da aynı 0xc000007b hatasını verdi.
EpicGamesLauncher.exe'nin Process Monitor dosyalarını oluşturdum ve Mediafire linki burada; Logfile lütfen yardımcı olur musunuz?

Çözüm
C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Sil bunu kur. Bu arada elle kurdugunuz DLL dosyalarını hangileri? Onları kaldırın, isimlerini söyleyin. Ben size gerek paketleri atacağım. Elle kurdugunuz DLL'ler bir hatanızı çözse de başka hataya neden oluyorlar.

C:\Windows\System32\xinput1_3.dll

Sil bunu kur. Bu arada elle kurdugunuz DLL dosyalarını hangileri? Onları kaldırın, isimlerini söyleyin. Ben size gerek paketleri atacağım. Elle kurdugunuz DLL'ler bir hatanızı çözse de başka hataya neden oluyorlar.

Çözüm

Geri
Yukarı