Epic Games Muhteşem Cuma İndirimleri Başladı!

Epic Games firmaları ikna edemedi galiba zaten şu anki fiyatlara şükredin bir de kupon veriyorum değerlendirin demek istiyor haklı bir yandan

Witcher'ı oynadım ancak DLC'lerini oynayamadım, 100 TL vermeye değer mi DLC'leri için?(oyunu başka birisinin hesabıyla bitirmiştim şu an o hesaba erişimim yok.)
Hayatımda oynadığım en iyi DLC'lere sahip.100 TL'ye kesinlikle değer.

İndirime değer oyun gözüme çarpan final fantasy 7 remake. Mirage ve crewsport deluxe indirime girmiş.

Şu an fark ettim de, "indirimdeki oyunlar" tıklarsanız, toplam 60 oyun var)). Şaka gibi

Ve bunların %70'i kalitesiz oyunlar

İndirim yok arkadaşlar kupon var sadece, uygulamadan direkt fiyatlara bakarak karar vermeyin. Kupon süresi bitene kadar sınırsız kullanılabiliyor ve bu da aslında Epic'deki bütün oyunların (belirli bir fiyatın üstündekiler) indirimde olduğu anlamına geliyor. Kupon uyguladığınız zaman; ki sepete eklediğiniz an kupon otomatik olarak uygulanıyor, o zaman belli oluyor indirimli fiyat. Sepete eklemeden indirimli fiyatı göremiyorsunuz yani.

Almak istediğiniz oyunu sepetinize ekleyin ve indirimle birlikte ne kadar fiyata indiğini görün.

Epic derinlere dalmak lazım bazı oyun ve paketlerde de indirimler var.

Dosya Ekleri

• ac v..png
    146,5 KB · Görüntüleme: 146
  • ac2 v..png
    233 KB · Görüntüleme: 145

https://store.epicgames.com/en-US/p/dead-cells 40 TL. Farklı oyunlarla 200'e tamamlarsan daha da uyguna geliyor.

Kupon tek seferlik mi?

Hayır her 200 TL üzeri alışverişe tekrar kupon geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…