Epic Games oyun indirirken elektrik giderse baştan mı başlar?

Makaleler
55
Arkadaşlar laptop kullanıyorum, içerisinde pil var ve elektrik gidince 1 saat kadar tutuyor. Benim sorum şu. Elektrik gidince internet gideceği için Epic Games'den indirmeye bıraktığım GTA V baştan mı başlar?
Elektrik gitse bile PC kapanmıyor.

Hayır. Sistem aynı Steam gibi. Kaldığı yerden devam eder.

Hayır sadece indirme durur. Ama bilgisayar da kapanırsa baştan başlayacaktır diye düşünüyorum. Çünkü yaşadığım elektrik kesintisinde baştan başlamıştı

Hayır sadece indirme durur. Ama bilgisayar da kapanırsa baştan başlayacaktır diye düşünüyorum. Çünkü yaşadığım elektrik kesintisinde baştan başlamıştı

Laptop kullanıyorum dediğim gibi genelde oturduğum bölgede elektrik gittikten en fazla 1 dk içinde geliyor laptopum 1 saat kadar tutuyor.

Tekrar başlatınca indirme klasörünü tarar, oyunun indirilen dosyalarını tekrar indirmez eksik dosyaları indirmeye devam eder.

Hayır. Sistem aynı Steam gibi. Kaldığı yerden devam eder.

Tekrar başlatınca indirme klasörünü tarar, oyunun indirilen dosyalarını tekrar indirmez eksik dosyaları indirmeye devam eder.

Yardımlarınız için teşekkürler yani kaldığı yerden devam ediyor. Konu kapanabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…