Çözüldü Epic Games oyundan atıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

FrkN7

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, normalde bilgisayarımda hiçbir sorun yoktu, Epic Games'deki oyunlarım açılıyordu. Bilgisayarıma SSD alıp Windows'u ona kurdum, Epic Games'i ve oyunlarımı yeniden bilgisayarıma yükledim. Epic Games'teki Rocket League türlü türlü hatalar vermeye başladı sistemim kaldırmasına rağmen hard error gibi garip hatalar alıyorum sorun sadece Rocket League'de değil GTA 5'i indirdim. Onda da oyundan atıyor. Bilgisayar kaldırmıyor zorlanıyor desek The Long Dark ve Cities Skylines'te de aynısı oluyor oyunu oynarken birden masaüstüne atıyor. Bazen de Epic Games Launcher'in işlemci kullanımı %80-%90'lara ulaşıyor.

GTA 5'de oyunu oynarken 2-3 dk sonra oyun takılıyor oyundan atıyor veya masaüstüne atıyor.
Long Dark'ta ve Rocket League'de aynı şekilde.

Ama Steam'deki oyunlarıma sorunsuz bir şekilde girebiliyorum CS:GO, ETS 2'ye girerken hiçbir sıkıntı çıkmıyor.

Sizce ne yapmalıyım?

Sistemim.
i5 3570K.
GTX750 Ti.
8 GB RAM.

Ekran kartı driverım güncel.

Çözüm
Epic Games kurulum dosyasını açıp onar seçeneğini işaretleyin olursa bildirin lütfen.

Şimdi de şöyle bir hata aldım. Gerçekten her defasında garip hatalar veriyor 2 kere denedim birinde donup oyundan attı birinde de bu hata.
Kapatmak için uğraştım ve de logon hatası aldım.

Epic Games kurulum dosyasını açıp onar seçeneğini işaretleyin olursa bildirin lütfen.

Sorunu çözdüm, sanal bellek oluşturmamışım sanal bellek oluşturunca düzeldi. Konu kapanabilir.

Şimdi de şöyle bir hata aldım. Gerçekten her defasında garip hatalar veriyor 2 kere denedim birinde donup oyundan attı birinde de bu hata.

Sorunu çözdüm, sanal bellek oluşturmamışım sanal bellek oluşturunca düzeldi. Konu kapanabilir.

Dosya Ekleri

• IMG_20201223_181411.jpg
    IMG_20201223_181411.jpg
    181,6 KB · Görüntüleme: 292
  • IMG_20201223_181610.jpg
    IMG_20201223_181610.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 251
Çözüm

Aynı sorunu bende yaşıyorum acaba nasıl sanal bellek oluşturdun yardımcı olabilir misin?

Aynı sorunu bende yaşıyorum acaba nasıl sanal bellek oluşturdun yardımcı olabilir misin?
Denetim masası>Gelişmiş sistem ayarları>Gelişmiş sekmesi>Performans kısmından ayarları seç ayarlar sekmesinden gelişmiş sekmesine tıkla sanal bellek kısmında değiştire tıkla ordan sistem yönetimli boyutu seç ve uygula. İşlem bittikten sonra bilgisayarı yeniden başlatman gerekiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı